Isag1

Sezóna 3 sa niesla v zaujímavom umeleckom duchu, samozrejme nie každého poteší samotný strih a štylistika tejto série... Je totižto príliž uťahaná a nudná. Polovica epizód sú ako keby menšia spomienka na posledné 2 série, ktoré sú strihovo vo veľmi vysokom tempe, až to človek očami nestíha. Umelci si na tejto sérii určite pošmakujú, ale bežný sledovateľ a filmmaker to moc nebude musieť. Samozrejme posledná epizóda je výborná a zároveň divná, zakončenie je veľmi v skratke mätúce. Za mňa táto séria rozhodne 3/5, moc sa mi to nepáčilo a strašne tlačili na psychológiu. ()

SidneyP

Posun charakteristických rysů postav za celou sérii absolutně NULOVÝ. Vše při starém, ale mně to přestává stačit. Nemám rád tuhle sérii za to, jakým směrem se posunula kuchyně, nebaví mě sledovat tyhle snobský jídla. Nebaví mě ani ta umělecká stránka, se kterou si tady tvůrci hrají. A jde opravdu cítit, že tohle je jen nájezd na čtvrtou sérii, která se prý točila simultánně. Tahle sérka je jak Relikvie smrti 1. část, akorát nudnější, ani o jídle, ani o postavách, ale o častokrát bezduchém kecání o hovně. ()