Malyszs

Wow. Když uděláte seriál, který v tak krátkém čase dokáže vybudovat tolik emocí, můžete si pak dovolit udělat tuhle řekl bych až minimalistickou epizodu, která ty emoce umožní nevídaným způsobem zažít znovu a umocnit. Jeden 20 sekund dlouhý úsek hudby hraje dokolečka a může umocnit smutek, nervozitu nebo vztek, ale může také vyvolat a umocnit pocity štěstí nebo naděje. Jelikož se zde mluví velmi málo, každé slovo má váhu jako celý proslov. Každý úsměv nebo zamračení vyvolá více emocí, než některé seriály a filmy nedokážou vyprodukovat ani jako celek. Je mi jasné, že to není pro každého a pro hodně lidí to bude nuda, otravná opakující se hudba, nebo nesmyslně se opakující scény. Pro mě je tohle něco, co jsem ještě nikdy neviděl. Nerozumím jak to ve mě může takhle rezonovat. Nechápu jak to ten seriál dělá, a proč to funguje. ()

Varadko

Epizoda co mě do sebe na začátku totálně vcucla a až do konce nepustila. Přes chaotický začátek mi sice chvíli trvalo než jsem se naplno zorientoval, ale jakmile jsem se chytl, čekaly mě naprosté vizuální orgie podpořené sice takovým nenápadným, ale velmi silným hudebním podkresem. Taková  sumarizace zásadních okamžiků prvních dvou sérií a solidní našlápnutí do té třetí. Fakt moc dobrý. ()