Naprosto nepřístojné, nikdy nezveřejněné záběry ukazují, jak vznikaly poslední divoké kousky partičky, co má na svědomí sérii Jackass. (Netflix)

rublik05

Vůbec to na mě nepůsobilo jako nějaký soubor nepříliš povedených scén či zbytkových scén z letošního Jackass Forever. Naopak se mi spousta z nich strašně líbila, borci si nechali v záloze hned několik vyloženě nechuťáren, drsné scénky rovněž nesmí chybět, chválím i pěkné moderní zpracování. Divák se zde dozví nějaké zákulisní informace, rozhovory s tvůrci či herci jsou zábavné, nic to neubírá na poutavosti ani na příjemně svižném tempu. I po těch letech jsou pánové stále stejní šílenci, 4.5ku jsem si moc užil, potěšilo mě i pár starších záběrů, fanoušci této bláznivé hlouposti budou určitě spokojeni. 7/10. ()

rzazeman

Mnohem lepší než celá 4. Pro fanoušky Jackass to bude podle mě větší zábava než Forever. Na to jak Forever mě osobně celkem zklamal, tak 4.5 mi to krásně vynahradila, skvělé ukončení ságy. ()

AAsniper

Čo do nostalgie, 5 hviezdičiek. Ako keby bol opäť rok 2005. Originálni Jackass, super ako vždy. Nasilu vtlačené nové a nevýrazné charaktery, ktoré evidentne reprezentujú druhú generáciu Jackass, však film ťahajú dolu. Inými slovami, odovzdávaná pochodeň spadla do vody. ()