Hrají
Irina Muravjova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Moskva slzám nevěří (1979)
Nejkouzelnější a nejpřitažlivější (1985)
Jurij Jakovlev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Ironie osudu aneb Rozhodně správná koupel (1975) (TV film)
Východ-Západ (1999)
Idiot (1958)
Klara Lučko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Mladá garda (1948)
Kubáňští kozáci (1949)
Sněhová pohádka (1960)
Alexandr Abdulov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Deset malých černoušků (1987)
12 stuljev (1977) (seriál)
Formula ljubvi (1984) (TV film)
Alexandr Michajlov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Láska a holubi (1984)
Čerez těrnii k zvjozdam (1981)
V týlu nepřítele (1981)
Vjačeslav Baranov
Nejlepší filmy:
Gosťja iz buduščego (1984) (seriál)
Plumbum - nebezpečná hra (1986)
Něznajka na Luně (1997)
Valentina Titova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Otec Sergej (1978)
I na kamenech rostou stromy (1985)
Puberta (2000)
Dmitrij Matvejev
Východní Německo
Nejlepší filmy:
I na kamenech rostou stromy (1985)
Podzimní maratón (1979)
Černobyl (1991) (TV film)
Lidija Koroljova
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
Večera na chutore bliz Dikaňki (1961)
Čajkovskij (1969)
Krásná Varvara (1969)
Alevtina Rumjanceva
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Kavárna Tři topoly (1967)
Jeřábi táhnou (1957)
Chodím po Moskvě (1963)
Andrej Gusev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Takaja žestkaja igra - hokkej (1983)
Apoštol (2008) (seriál)
Stalingrad (1990)
Vadim Andrejev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Persona non grata (2005)
TASS je zplnomocněn prohlásit... (1984) (seriál)
Prapory žádají palbu (1985) (seriál)
Jelena Tonunc
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Ještě jedna noc Šeherezády (1984)
Stalingrad (1990)
Záhada souhvězdí Orionu (1980)
Roman Monastyrskij
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Po neznámých stezkách (1982)
Valentina Ananina
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vor (1997)
Jeřábi táhnou (1957)
Trosečník (2000)
Vladimir Balašov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Ivan Hrozný II. (1945)
Ivan Hrozný I. (1945)
Šli na východ (1965)
Vera Vasiljeva
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Legenda o Ullenspiegelovi (1976)
Margarita Žarova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Červená kalina (1973)
Serjožka (1960)
Mladá garda (1948)
Lidija Smirnova
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
Ona brání vlast (1943)
Taťjana Černopjatova
Nejlepší filmy:
Letka čarodějek (1981)