jenspifa

Doteď pro mě nepřekonaný Cohen, už jen kvůli tomu, že jsem v tomhle světě vyrůstal, a měl jsem ho rád. Ať černou muziku, černý herce, černý hadry, černej humor, černej akcent. Dat waz gooda timez... 70% ()

kodwin

Extrém, ale pecka. Upřímně nechápu, že je možné to zkouknout na americkém Netflixu, Něco takového přece porušuje úplně všechna puritánská pravidla, která teď v US letí. Slabší než Dictator, ale i tak: Respekt! ()

IsiaTed

Za mě určitě povedená komedie. Film bych určitě nedoporučil dnešním feministkám, homosexuálům nebo zkrátka lidem, kteří si každý vtip mířený na ně berou k srdci. Cohenovi se film povedl a je jen na vás a vašich ideálech jak si film přeberete. U tohohle filmu se nikdy 100% všichni neshodneme. Mně například vtipy o "tvé mámě" zas tolik vtipný nepřijdou, ale někomu ano třeba. ()

fricek12

V pubertě mi to připadalo hustý, ale teď po 20 letech už ten humor asi nechápu. Dost zoufalá komedie, dá-li se to tak vůbec nazvat. Sacha byl na začátku tohoto století hodně trendy, jenže s odstupem času je to jenom nepovedenej herec. ()

Miroslav.Zac

Za dvacet let se mi Ali G a jeho zdánlivě lidský a upřímný humor přejedl a už to není tak vtipný jako tehdy, kdy jsem se s kámošem zhulil a koukal na to poprvé. Ale pořád je to jedna z mála anglických komedií, která opravdu obsahuje humor. ()

Sveter

Tahle britská komedie není typickým představitelem britského humoru. Je to jedna z neúchylnějších, nejsprostějších, a nejnechutnějších komedií posledních let, ale u žádné komedie za posledních několik let jsem se tak nenasmál. Skvělým "Bonusem" je i malá role, kterou hraje Rhona Mitra. ()

Dinoo

Pre mňa to bolo také príjemne uletené ,netreba sa moc zamýšlať nad takýmto filmom a len užívať a pozerať. Ale zas na druhej strane takého poslanca mať vo vláde aspoň by bolo o niečo veselšie. Mno proste RESTEKP ! :D ()

St@B

Máte rádi perverzní humor? Urážení lidí bez jakýchkoliv hranic? Baví vás koukat, jak si někdo dělá srandu z "hustejch rapperů"? Dokážete vypnout mozek a nechat se jen tak bavit zhovadilostí, která je založená jenom a pouze na výše zmíněném? Pak pět hvězd a restekp! ()

DannyMcG.

Musím uznat, že jsem se pobavil...i přes nějaké trapné scény jsem se smál a několikrát jsem ani nemohl přestat..opravdu film ukazuje stupiditu některých lidí, zejména hoperů a politiků, ale i paroduje filmy a dost povedeně...Baron Cohen je v každé masce naprosto jiný a pokaždé to hraje s chutí...taková oddychovka např. po zkouškách:-) ()

Queedo

Skvěle jsem se u tohoto filmu zasmál a už jsem ho videl nejmín 5x. Pokud nejste v oblasti humoru uplný ignorat - vřele doporučuji shlednutí. ()

cmman

Po letech jsem se na film podíval znovu a musím uznat, že je to strašná ptákovina. Několikrát jsem se však zasmál a k dobru musím příčíst i to, že už v tomto filmu se objevil Borat. Nicméně Cohen má co nabídnout :) ()

bouchy02

Jediný celovečerní film s Cohenem, který miluji. Vulgární, kontroverzní, ale narozdíl od dalších filmů je cool a funny! ()

Rapollo

Kromě Cohena mě potěšil exceletní Martin Freeman (Láska nebeská, Office). Hoši si pěkně zařádili. Škoda, že kvalita vtípků není vyvážená a film občas zbuchne kamsi na adolescentní úroveň. Bonus DVD každopádně svědčí o tom, že Cohen ani na okamžik nevyšel z role. Škoda, že se ve filmu neobjevila veselá příhoda z natáčení, kdy Sachovi olizuje pejsek Tupak koule a nedopatřením mu je trochu "skouskne". Au. ()

randel

Abych pravdu řekl, co se týče komedií, nevadí mi i ty bezduché "krávoviny". Je pravda, že tohle je skutečně obrhňupovina, ale já se pobavil dosyta. ()

Ludva

[2010-02-04] * Romantická komedie ve stylu TeleTele (mezi záplavou blbých a trapných vtipů se občas zaleskne perla), ale v nesrovantelně kvalitnějším technickém zpracování. Hudba mne štvala. Příběh je tak pitomý, že bez něj (tj. třeba jako dvacet nesouvisejících scének) by film fungoval daleko lépe. * Nedávno jsem přešel na pracák. Asi před osmi lety. * To nejde, je to pro mě totéž, co Mekka pro Židy. * Soráč, že jdu pozdě, ale v telce dávali dokument vo vopicích. ()