Šestidílná série podobenství o Jediích z prequelové éry. Ponořte se do životů dvou výrazně odlišných Jediů – Ahsoky Tano a hraběte Dookua. Oba budou čelit zkouškám a budou postaveni před volby, které určí jejich osudy. (Disney+)

TomTopG7

Konečně tu po nějaké době máme zase skvělý Star Wars projekt. Na Tales of Jedi jsem se dost těšil, jelikož jsem viděl v traileru, že se konečně dočkáme Hraběte Dooku jako Jedi nebo více příběhu o Ashoce. Celé to má skvělou animaci jako například jako clone wars, ale je to zase trochu odlišné. Krátké příběhy krásně doplňují různé nedořešené a nejisté věci z prequelů(první 3 filmy). Mě se minisérie dost líbila a podle mě se bude líbit skoro každému fanouškovi prequelů a jediné a čím jsem měl problém byl první díl, který byl takový prázdný a místy mi přišlo, že měl i horší animaci. Jinak pro  lidi co neviděli star wars to podle mě nebude tak dobré, protože nepochopí některé věci. Ale mě se to líbilo a hodnotím 8.5 z 10. ()

beny258

Nedozvěděli jsme se sice nic, co by si průměrný fanoušek SW nedomyslel už dříve, ale přesto to je neskutečně atraktivní podívaná. Minutáž by teda mohla být trošičku delší, občas díl skončil dřív než pořádně stihl začít, každopádně ale super. Závěrečný duel byl za mě úplně top! Trošičku jsem teda ještě doufal, že se konečně dozvíme, kde vzala Ahsoka bílé lightsabery, tak třeba se někdy dočkáme. ()

jabbo123

Když si vezmu Clone Wars, Rebels a tohle, jsou klonové války daleko ve předu ve smyslu budování děje, rozvoje světa a zábavnosti jednotlivých epizod. Rebelové a tohle je už ale silný průměr. Jasně, origin Ahsoky je fajn, ale celkově se toho zase tolik v celé minisérii nestane. Mohl bych doplnit, že daleko před tím vším je tu ještě SW Visions, ale to sem úplně nepočítám. Tales za mě slabých 60%. ()

Enon

Fajn Star Wars seriál, který nám popisuje a odkrývá věci, které jiné projekty nestihli a které hodně lidí VELMI potěší, včetně mě. Seriál obsahuje 6 epizod, z čehož 3 jsou věnované hraběti Dooku a 3 Ahsoce. Epizody o Dookuovi jsou všechny naprosto boží, dle mého si Dooku zaslouží vlastní film, snad nám ho autoři někdy doručí. Jeho postava má totiž dost silnou backstory a má opravdu hodně, co nabídnout. Epizody týkající se Ahsoky byly v pohodě, nejedná se sice o žádné zázraky ale o v pohodě podívanou a mě to jaksi vlastně i docela stačilo, rozhodně z toho nejsem nějak zklamán nebo znechucen. Hodně dobrý seriál, který určitě dost doporučuji, zvláště pokud vás zajímá postava Dookua. 81% ()

Disney se snaží přivést diváky k Andorovi

Disney se snaží přivést diváky k Andorovi

16.11.2022

Přes nadšené reakce kritiků i diváků se nejnovějšímu seriálu ze světa Star Wars ne a ne podařit přilákat k obrazovkám nové diváky. Andor má na Disney+ tristně nízká čísla, a protože i samotné studio… (více)