Hrají
Alexandr Děmjaněnko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Operace Y (1965)
Ukradená nevěsta (1966)
Ivan Vasiljevič mění povolání (1973)
Leonid Kuravljov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Sviť, sviť, má hvězdo (1969)
Sedmnáct zastavení jara (1973) (seriál)
Začátek (1970)
Ludmila Gurčenko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Sibiriáda (1979)
20 dnů bez války (1976)
Poznávajíc širý svět (1979)
Sergej Nikoněnko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Vojna a mír (1965)
Otec Sergej (1978)
Kristina Orbakajte
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Hastroš (1983)
Něznajka na Luně (1997)
Láska bláznivá (2008)
Alexandr Oleško
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Mamy (2012)
Vozvraščenie mušketěrov, ili Sokrovišča kardinala Mazarini (2009)
Turecký gambit (2005)
Filipp Kirkorov
Bulharsko
Nejlepší filmy:
Ljubov v bolšom gorodě (2009)
Ljubov v bolšom gorodě 2 (2010)
Ljubov v bolšom gorodě 3 (2014)
Andrej Makarevič
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Děň vyborov (2007)
Afoňovo zmoudření (1975)
O čjom govorjat mužčiny (2010)
Ivan Ochlobystin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Moj pareň - Angel (2012)
DMB (2000)
Sedlák (2019)
Zinovij Vysokovskij
Sovětský svaz
Jevgenij Styčkin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Pjatnica (2016)
Gogol. Strašnaja mesť (2018)
Puškin: Posledňaja duel (2006)
Natalja Varlej
Rumunsko
Nejlepší filmy:
Ukradená nevěsta (1966)
Vij (1967)
Gosťja iz buduščego (1984) (seriál)
Vladimir Kašpur
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Legenda o Ullenspiegelovi (1976)
Chladné léto roku 1953 (1988)
Osvobození III - Směr hlavního úderu (1971)
Rimma Markova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Okraina (1998)
Křídla (1966)
Pokrovskije vorota (1982) (TV film)
Alla Pugačova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Ironie osudu aneb Rozhodně správná koupel (1975) (TV film)
Sergej Gabrieljan
Nejlepší filmy:
DMB (2000)
Antikiller (2002)
Antikiller 2: Antiterror (2003)
Vjačeslav Grišečkin
Sovětský svaz
Jelena Zacharova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Únik z kruhu (2006)
Ljudmila Arinina
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Začátek (1970)
Gosťja iz buduščego (1984) (seriál)
Běloruské nádraží (1970)
Leonid Jakubovič
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Bratr 2 (2000)