Babiččin dům

Přes husté listí pomerančovníkového háje, v pálivém horku letního dne duchové minulosti a hříšníci dávno zapomenutí spojí své ruce a tančí děsivý tanec stínů a provinění, nevinnosti a msty... (D-ALVIM Video)

JK.89

Kultovní horor o dvou sirotcích a jejich vraždících prarodičích. Pro mě už navždy klasika mezi horory. ()

Mark1983

Tak tohle na mě neudělalo dojem ani ve školních letech, i když jsem občas zaslechl evidentní ohlasy o tom, jak je tento horor perfektní. No...já vím svoje, takže i když jsme ho měli kdysi na videokazetě tak ani přesto se mi po něm nestýská. BABIČIN DŮM, - Bububu! :-D ()

xentrixx

Ano ano milí zlatí, na dnes již legendárním OK 3 to dávali (a taky Dr. Hard and Mr. Heavy, kdeže ty časy jsou). A málem jsem se u toho strachy při..tento. Žádnej Freddy, žádnej Jason, žádný fiktivní kreatury, ale obyčejná (a docela pohledná) šílená ženština. Dvě scény, z kterých mám dodnes husí kůži: její nepříčetný ksicht, který na děti vybafne, když se schovávají pod lávkou a její zlověstnou přítomnost, kdy na svého syna civí na plaveckých závodech...brr.. ()

JohnnyV

Na OK3 a videokazetách to bylo se simultánním překladem. Bylo to děsivé. Zejména scény, kdy šílená matka běží k náklaďáku nebo vykoukne pod most. ()

Peregrina

viděla jsem to v deseti letech poprvé a měla noční můry...nejvíc z jednoho záběru, kdy se šílená matka ohne přes most a koukne se na ty choulící se děti, naprosto děsná baba!!!! ()

JARDAHONDA

Legendární horor, který na začátku 90. let byl průkopníkem těchto podařených snímků.. Nostalgie z dětsví a skvělá děsivá podívaná **** ()