Diskuze

Ratemus

Tak on tady dost pravděpodobně bude mít pomoc od Matta jakožto právníka, hádám kvůli Musovi nebo právě Bullseyovi ale spíš víc vsazim na Muse

Knowho

Tak Bullseye je a byl vždy proti DD, jde mi o to zda že bude proti fiskovi a bude vysvětleno proč vzhledem ke konci třetí tady DD...no, Hand je velká organizace a myslím že se rozhodně vrátí, stejně jako Elektra...no dokázal si získat publikum, to je divný, když jasně bylo ukázáno jak ho DD zveřejnil veřejnosti a odtajnil jeho činy a identitu, určitě si získá i policii že ? Hele nehadam se, já si počkám na seriál, tohle mezi námi jsou jen spekulace kdy si každý obhajujeme své...

Ratemus

1) Hand řešit úplně nemusí vzhledem k tomu že celá ta dějová linka je už ukončená, mimo to, to ani nevypadá že by tahle série měla co dělat s Handem

2) to že Bullseye bude mít problém s Mattem už víme z fotek a videí z natáčení kde doslova zaútočil na Karen s Foggym a DD se s ním porval

3) Však sám Hawkeye řekl: ,,Ten koho jsem se nejvíc obával...Kingpin." takhle by asi úplně nemluvil o nikom neznámým

4) Fisk si už ve 3. sérii dokázal dost slušně získat publikum, takže moc nevidím důvod proč by se něco takovyho nemohlo stát znova

na příspěvěk reagoval Ratemus

Knowho

Tak doufám že vysvětlí konec třetí série a nějaké události Defenders, že se tedy zmíní Hand, že pořád Bullseye bude žít a bude mít problém jak s Fiskem tak Mattem, že vysvětlí proč najednou v hawkeyeovi nebyl Fisk veřejně známý zločinec a hlava mafie, proč ho najednou budou nejspíš chtít zvolit jako starostu...že Fisk ví že Matt je DD je sice hezký, ale to je spíš inspirace komiksem. Pokud nebude vysvětleno co píšu výš, tak prostě pro mě osobně to ÚPLNÝ cannon není ale jen částečný aby to působilo strašně provázaně. Taky snad vysvětlí, jak je možné že byl Fisk vůbec na svobodě a dál byl hlavou mafie, mluvím o seriálu Hawkeye...

na příspěvěk reagoval Knowho, Knowho

Knowho

Ahoj uvidíme zda budou propojené i další stěžejní věci ale jo, tohle je propojené, to je fakt

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Na ten seroš se už asi dva roky chystám, takže ten "svět" v seriálu bude mít návaznost zde?

Knowho

SPOILER !!!!!!!!!!!!!!  v komiksech ho hlavně nikdy ani neporazily, poprvé se nechal schválně zajmout a po druhé prostě vešel do hořící budovy kde uhořel. KONEC SPOILERU !!!!!!!!!!!!!!!!

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ona velká většina záporáků má něco, co na ně lze použít jako páku, nebo mají nějakou slabost, něco díky čemu hrdina/antihrdina ho porazí. Ale u záporáků jako je Muse, tam prostě nic neni, záporáci jako je Muse sou jako přírodní síla, jako tsunami, tornádo a nebo meteorit.

Knowho

ano Matt ho velice obtížně dokáže vnímat, jelikož Musovo tělo je jako výr/spirála, nemluvě o tom, že Mus je rychlej, běžné lidské oko si ho nedokáže všimnout.

Yoshitsune

V komiksech ho prakticky Butcher šikanuje a taky ho opice ošou*tala do ucha, kdežto v  seriálu je to víceméně druhej Butcher. No prostě typickej Jeffrey Dean Morgan no xD

Yoshitsune

Na druhou stranu, když porovnáme Joa Kesslera v The Boys komiksech s Kesslerem v seriálu, tak kdyby to stejný udělali se Soupem tak by to fungovat mohlo

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Tak na něj bych fakt Janea neobsazoval xD proste taková podobná postava Frankovi, stejně jako třeba Grey Ghost a Batman v Batman TAS, vzdaji holt předešlýmu herci novou postavou.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

S3t

S3t (hodnocení, recenze)

Knowho

Tak nejak som si predstavoval, aby sa objavil Wesley Snipes v novom Bladeovi (ako nejaká náhodná postava, s ktorou by sa Blade Mahershala Ali stretol). Takže tento nápad sa mi celkom páči.

Knowho

Oni se snad v komiksech, ani nesetkali Frankové z různých vesmírů. Tak pochybuji, že tady bududou různé varinty Franků, nicméně jo to co si napsal zní zajímavě a dala by se okolo vytvořit zajímavý příběh.

Yoshitsune

Vůbec by mi nevadilo kdyby v Punisherově novým seriálu byl nějakej ex-voják/policista, kámoš Franka, hranej právě Janem a měli by spolu nějakou akční scénu. Určitě by to bylo lepší než kdyby tam byl přímo Jane Punisher, protože Multiverse se k Punisherovi zrovna moc nehodí

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ratemus, S3t

DarweyD

je to naprosto úžasný, kéž by každý projekt od Marvelu dostával takovouhle péči a lásku, jakou dostává tenhle, to by byla potom pohodička.

Ratemus

Právě že 6 už natočených epizod před restartem má být součástí toho co ve finále vyjde a dosavadní fotky z natáčení máji být přidaný/upravený scény + nový díly

Knowho

Jenže jak to začali točit znovu tak to už neplatí, bude méně dílů, pořád se točí a první půlka byla natočená možná tak právě před pretackami

Ratemus

Nevím hele, furt ctu že byla dotocena první půlka ale zároveň i celý seriál, jenže mi přijde celkem divný aby měli takhle rychle dotočeno všech 18 epizod, jedině, že by z ty jedny 18dílový série udělali 2 9dílový

na příspěvěk reagoval Ratemus

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

Stejně to letos nebude ale nejdříve 2025.Ale už jsem zvyklí že v CSFD pracují odborníci viz počet epizod druhé série House of Dragon co tu uvádí či kolikrát do epizod seriálu napíší herce který v epizodě vůbec nehrál a další šmakulády.

DarweyD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Je pravda že smrt jednoho z nich by seriálem hodně zacloumala a taky by se to hýbalo novým směrem :))

DarweyD

Já tak trochu hádám že to schytá právě foggy nebo karen.v komiksu bullseye tuším Karen zabil stejně jako Elektru...

na příspěvěk reagoval DarweyD

DarweyD (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

To si myslim byl vtip. Ale osobně taky doufám, že se Foggy vrátí. Víc ale doufám, že zachovaj tu surovost a realismus. Tvůrci maj co dělat aby zachovali kvalitu.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Yoshitsune

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

Daredevil nabírá nové tvůrce

Daredevil nabírá nové tvůrce

29.10.2023

Nedávno vyšla zpráva, že Marvel kompletně překopává svoji televizní strategii a uchýlí se nyní k tradičnímu formátu pilotů, showrunnerů a tzv. writer’s room (menších skupinek scenáristů, kteří mají… (více)

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

12.10.2023

The Hollywood Reporter včera přišel s obřím exkluzivním pohledem na současný stav televizní produkce studia Marvel, a pakliže máte jen trochu rádi komiksová dobrodružství okolo Iron Mana a spol.,… (více)

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři