Báru hledá policie. Schová se do obchodního domu Zlatá labuť. Tím spustí řetězec událostí, které ovlivní osudy mnoha dalších lidí. Je březen roku 1939. Majitelé obchodního domu Kučerovi řeší zásnuby syna, zatímco pianistka Marta zažije jeden z nejhorších večerů svého života... (TV Nova)

maxim77

Přiznávám, neviděl jsem to. Dal jsem tomu šanci prvních 5 minut, co záběr, to křeč. Nechápu to, přitom kostýmy, lokace, studio velmi dobré. Nemáme režiséry, nemáme herce. ()

yarca

Miluju Vávrův film „Šťastnou cestu". Skvadra top českých hereček v čele s Adinou Mandlovou, Natašou Gollovou, Hanou Vítovou a Jiřinou Štěpničkovou rozehrála herecký koncert, který si nikdy nenechám ujít. A teď koukám na něco, co mi připomíná jiné vztahové seriály. Sice v jiném a možná atraktivnějším hávu (blížící se okupace, židovská otázka, prostředí luxusního obchodního domu), ale pořád je to takové nějaké prázdné... A já tomu sice daň ještě šanci, ale teď si jdu pustit Vávrovu „Šťastnou cestu". ()

gapa466

Nevěřil jsem tam ničemu. Celé mi to přišlo amaterské. Scénář, režie, hraní, kamera, hudba. Snad jen kostýmy byly fajn. Ovšem ty na sobě měli herci, kterým jsem rok 1939 nevěřil ani náhodou. Strašný. ()

JenTR

Tak je to vizuálně hezké, jsou tu některé neokoukané tváře, celkem příjemné zpestření je ta mrcha, sestra majitele.  Ovšem tím to dobré končí. Mluví tu dnešní mluvou a stejně tak se i chovají. Drzost hlavní hrdinky a její emancipovanost bije do očí, je to mimo mísu. Příběh uvidíme jak se teprve rozvine, ale nechápu, proč se to rovnou nejmenuje Bílá labuť, když je to TEN obchoďák. ()

elma odpad!

Na obsazení záleží, už víme dávno, že hezkou herečku nemáme, ale když už musí hlavní roli hrát slečna ,, čáp,, tak se nedivte, že lidé dávají odpad. Není na co hezkého se koukat. Strašný, zdlouhavý, nudný.. režie Biser A. Arichtev, možná by si mohl občas uvědomit, že má doma herečku, která z toho mohla udělat koukatelný seriál. Ta je alespoň sympatická. Myslela jsem, že tento režisér je záruka kvality, tak asi to není dogma. ()