Nekonečné vyšetrovanie začína mať vplyv aj na inak pokojný rodinný život majora Markoviča. Aby mu urobil Ladislav Hojer radosť, priznáva ďalšiu vraždu. Tentokrát vo vlaku z Prahy do Děčína. Je potrebné urobiť detailnú rekonštrukciu. (Voyo)

milwaukee

Dám opět plný počet, ale slizáka Štajndlera, alias spařený prase, tam příště nedávejte. A mám trochu obavy o Uhlíka. Po téhle roli bude mít velké problémy si najít přítelkyni. A pokud ji už má, pak to děvče musí mít hodně neklidný spaní :-)))) (viz Blbec z Xeenemünde) ()

Najt

Dalsi výborný díl. Další přiznání, další případy, další přiznané vraždy. Emoce, i smutné momenty. Hojerovo kamarádství s vyšetřovateli po 5 přiznaných vraždách pomalu ale jistě končí. ()

ANTYCHRYST

Hojer už tady nemá takového prostoru..ale i rekonstrukce vraždy ve vlaku je drsná..jak ma radost a vypráví jak mu stál a pak je naštvanej že mu to nešlo..že tam bylo málo místa no tvl..rodina to asi neměla lehké..kdyz byl ten vysetrovatel neustále obklopen vyšetřováním..no a vedlejší případ..taky hustej ta malá holčička tady me tatínek bodnul do bříška a bráška dělali jsme ze jsme mrtví..z toho mě ještě teď mrazí..:( 90% ()

MirkaP

Konečně ta mrazivě sevřená atmosféra malinko polevila. Ale jen malinko, pro ten rámující případ s dětmi a jejich opravdu šíleným otcem je děsivý slabé slovo. Drobné detaily reálných fotek z odjezdu z nádraží a kreslené přáníčko hezké dovolené .... hezky zakomponované do seriálu. Co bude dál? Schválně jsem si dopředu nic nehledala, nečetla, abych byla dostatečně překvapená. Tak jsem tu napnutá jak kšandy a čekám na pátek. /// Jo ještě jeden detail - kdyby mělo být pokračování, chtěla bych, aby bylo o postavě, co hraje Kotek. Je strašidelný i když jen tak sedí u stolu a povídá. ()

quokam

Lince s Ladou trosku dochazi dech, uprimne ono ten minulej dil ani nebylo mozne prebit, na druhe strane vyslech tech malych deti to vice nez kompenzuje, to bylo fakt silne. Ok,nemoc partnerky postavy pana Neuzila uz mozna bylo trochu navic, az moc se pumpuji emoce uz tak dost vypumpovane temi detmi, ale pro tentokrat to odpustme. 9/10 ()

Albireo

Tenhle díl je jiný, než předchozí. Nechci spoilovat, ale kromě absolutně kulervoucího představení zvaného Uhlík, se podíváme na osobnější záležitosti jednotlivých vyšetřovatelů. Atmosféra se ale pořád drží na víceméně stejné úrovni a některé detaily kamery a střihu jsou doslova impresivní. A i díky skvěle odpornému Šteindlerovi smekám pomyslný klobouček. ()

Shadyllady

Myslím, že tenhle díl se od začátku do konce zaměřuje na vztah, který si Hojer utvořil k jeho oblíbenému vyšetřovateli Markovičovi. Má ho jako člověka raději, než svého obhájce, přičemž rozumný člověk přece ví, že obhájce je ten, kdo ho chrání, a vyšetřovatel dělá přesný opak, chce ho usvědčit.  Scény kde odmítá vypovídat jiným vyšetřovatelům mě pobavily. Rodinné scény mě naopak otrávily, je to krimi seriál, ne červená knihovna. Ale chápu, že tam něco dát musejí, aby to trošku natáhli. ()

Tadeusz

Za mě nuda. Opakující se motivy, zbytečné předěly. Docela váhám zda s minisérií vůbec pokračovat dál... ()