Kleo

• Německo Kleo
Německo, (2022–2024), 11 h 36 min (Minutáž: 41–56 min)

Kamera:

Martin Langer

Hudba:

Johnny Klimek

Jella Haase, Dimitrij Schaad, Julius Feldmeier, Vincent Redetzki, Vladimir Burlakov, Thandi Sebe, Marta Sroka, Yun Huang, Alessija Lause, Rodrigo Rojo (více)

Po pádu Berlínské zdi se bývalá východoněmecká špiónka rozhodne vypátrat ty, kdo ji zradili, odhalit jejich motiv a krutě se jim pomstít. (Netflix)

Recenze uživatele p.a.douch k tomuto seriálu (2)

Kleo (2022)

Takže co asi k tomuto dílku napsat? Napoprvé mě to moc nechytlo, šílená agenta Kleo, přiblblý policajt a tak dále. No ale vyšla druhá řada, a tak jsem si řekl, že tomu dám šanci. No a nelitoval jsem. Nakonec to nabralo slušné grády a hrdinové i hrdinky a antihrdinové i antihrdinky se nám pěkně odkopali. Kdo vlastně tady rozhoduje, kdo je bídák a kdo hrdina? Všichni vlastně bojují za "správnou" věc. Takže po první řadě čtyři a hurá na druhou. ()

Season 1 (2022) (S01)

Takže co asi k tomuto dílku napsat? Napoprvé mě to moc nechytlo, šílená agenta Kleo, přiblblý policajt a tak dále. No ale vyšla druhá řada, a tak jsem si řekl, že tomu dám šanci. No a nelitoval jsem. Nakonec to nabralo slušné grády a hrdinové i hrdinky a antihrdinové i antihrdinky se nám pěkně odkopali. Kdo vlastně tady rozhoduje, kdo je bídák a kdo hrdina? Všichni vlastně bojují za "správnou" věc. ()