Grindhouse: Machete

Celý film 2

Ušili na něj boudu, on však vyvázl a vydal se cestou zběsilé pomsty, kde není místo pro slitování, ale pouze pro utrpení, nářek, bolest a ještě dvakrát utrpení. Zanechává za sebou hromady zohavených těl padouchů a jediné, co dokáže vnímat, je hřejivý pocit zadostiučinění a poctivě odvedené práce...
"Vy*ebali s nesprávným Mexikáncem!" (havLord)

Petrus1

Dnes jsem se dozvěděla, že film bude někdy v srpnu. Ať už je srpen, kuááá. Na to se snad fakt do kina vydám. Danny je prostě borec! To je chlap jak má být. Toho se bojím i já. Ten by mě snad postavil do latě (zatím se to nikomu nedaří). A že tam bude hrát Lindsay Lohan! A jakou tam asi tak bude mít roli? Kozičky ven, dí(ě)vko! :-) A taky prej špek Seagal! Doufám, že vám Danny usekne hlavu jako prvním! Nebo natrhne prdel a tobě, Lohanko, i něco jinýho! Jeď Danny, jeď! ()

Lyžař

Fiktivní trailer k tehdy ještě neexistujícímu filmu (ale R.R. už tehdy určitě moc dobře věděl, že film vznikne)..dokonalost..v opravdovém filmu některé z těchto scén chybí a o to je tento trailer pro mě cennější.. ()

Skleni

Ako ... ja nechem byť nijako zlý, ale ak zoberiem trailer k filmu grindhouse a toto.. je tam istá podobnosť. Myslím v štýle akcii. A presne v tomto momente tréba aj dúfať, že to nedopadne rovnako. Teda nebudú to len blbé jatky... 80% ()

Stíba

Danny Trejo je pro tenhle styl asi nejlepší možnou osobou ale tenhle třímunitový Grindhouse mohl být i o mnoho lepší. ()

don_mingo

Tomuhle může konkurovat fakt jenom Moran, jinak jsem nic vtipnějšího nikdy neviděl :)) u scén s knězem, matkou a dcerou a závěrečného davového tasení mačet jsem málem neudržel moč. Geniální! ()

BLADER

Na malom priestore Rodriguez vytvára zábavný produkt, ktorý celkovo krásne ladí s "grinhouseovským" štýlom. Rýchle, šialené a hlavne nesmierne zábavné. Aj keď teda neviem, či nejaký film vôbec bude. Mohol by. ()