Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté. (Falcon)

Shakers

Príjemne prekvapko, nečakal som, že to bude až tak pikantné a ani to, že ma to bude baviť. Úvod a stred boli super, mali šťavu, nechýbali dobré, suché, či pikantne scény, ale záver, ktorý sa začal tváriť seriózne a chcel povedať divákom, aby si vstúpili do svedomia a mysleli na to, že nikdy nie je neskoro zmeniť svoj život, ma už toľko nebavil. Na jednou pozretie prijemná komédia. 70% - 3* ()

BoPo

Keď sa oscarová herečka rozhodne natočiť komédiu, tak by Vám mala nad hlavou blikať veľká červená kontrolka s nápisom SER NA TO! Ja som ju odignoroval a dostal som to, čo som si absolútne zaslúžil. Zápletka sa na prvý pohľad tvárila, že bude útočiť trapno humorom a telesnými tekutinami. Je to tam, ale Jennifer Lawrence by predsa nemohla nezažmurkať na svoju oscarovú poličku. Takže je tam nasáčkové existenčné drama, traumata z minulosti, strach z budúcnosti a vzájomný rozvoj osobností. Že si sa tam porvala na pláži v Evinom rúchu je fajn, cením, ale prečo si potom u postelovej scény mala podprdu a duchnu až po čelo? To presne vystihuje tento film. Nevie čím chce byť. Ani komédia, ani drama. Paskvil v ktorom sa odohráva miestami strašne násilné vytváranie chémie medzi postavami. ()

Superpero

Supr komedie u které jsem se fakt zasmál a odreagoval. Jennifer Lawrence je hezká, ale hlavně fakt přirozená a má komediální talent. Funguje je to nejen jako komedie o střetu rozdílných povah, ale i jako o střetu generací. To, kde třeba Bill Burr totálně selhal ve starejch fotrech, se v Nic ve zlým daří bravurně. ()

Marek1991

Pozeral som to večer s kamoškou u nej, že si spravíme náladu, keďže neprežíva najlepšie obdobie a našťastie aj keď to pozerala druhýkrát, tak to považuje za super komédiu. Ja by som to druhýkrát už nedal. Už v úvode sme si spoločne povedali, že hlavná postava išla na zvádzanie úplne nelogicky. Za mňa nebolo dobré ani vykreslenie neskúseného panica. Síce aj takéto prípady sú, ale bolo to príliš klišé. Už len keby sa inšpirovali niečím zo života, mohli vytvoriť lepší scenár. Zabaviť sa dá, no už len predvídateľný dej tomu uberá hodnotu. ()

sir-dave

Pohodová feel-good komedie, které se už tak moc nevidí, nebo na ně nemám štěstí. Jednoduchou zápletku vykompenzuje chemie mezi kočkou Maddie a tragickým Percym. Neskutečně dost vtipných hlášek a scénka, kdy se nahatá Jennifer Lawrence pere na pláži, tak to byl úlet, měl jsem dost, to se nezažije ani v Prcičkách. ()

• Natáčanie začalo koncom septembra 2022 v rôznych lokalitách okresu Nassau v New Yorku, ako sú Hempstead, Point Lookout, Lawrence a Uniondale. Skončilo sa v novembri 2022. (Arsenal83)