Dětská hra 2

Chucky se vrací. Neschvalně proslulá dětská hračka s úsměvem zabijáka ožívá v novém pokračování děsivého souboje mezi chlapcem Andym (Alex Vincent), a démonickou panenkou, která se snaží ovládat jeho duši. Přestože byl Chucky v předchozím díle usmažen zaživa, povstává z popela ve chvíli, kdy ho továrna na hračky znovu sestaví, aby rozptýlila negativní publicitu, která se kolem panenky rozšířila. Chucky - opět v plné síle - objeví svou oběť v dětském domově a nový souboj dvou nesmiřitelných protivníků v ďábelsky povedeném pokračování filmu, který si získal ohromnou popularitu, může začít...
(Bontonfilm)

Nikolas__

Child's Play 2 pro mě bude do určité míry legendární a nezapomenutelný zážitek, který jsem viděl poprvé někdy v devíti letech, a bylo to jako zjevení. (A nehodnotím podle nostalgie!). Dětská hra 2 je můj nejoblíbenější díl Chuckyho, a přesně ukazuje jak se má dělat pokračování. A stejně jako Orphan, říká svým divákům !NEADOPTOVAT!. Je to jeden z nejlepších slasherů, je to jeden z nejlepších hororů. Já mám hodně rád už jedničku - pro svojí atmosféru který ve dvojce dosáhla svého vrcholu, ale tohle je prostě jiná liga. Chuckyho model je nejlepší ze série, stejně tak postavy, Herci jsou podle alespoň solidní, a hudba je naprosto nezapomenutelná. Stejně tak Chuckyho hlášky. Don Mancini musí být génius. Jeho scénáře nejsou nějak perfektně uvěřitelné, ale on veškerou nápaditost přelívá do toho, na čem záleží nejvíce - na Chuckyho. Což se projeví hlavně ve čtyřce a pětce, kde to už dosáhne nejenom komediálního vrcholu. Téměř po všech stránkách je tenhle film výborný: vizuály, nápadité dialogy, epický závěr který se řadí do mých nejoblíbenějších filmových scén, výtečné fázování a struktura příběhu. Jen tak z hlavy jsem si už vzpomněl na minimálně polovinu perfektních scén, a je to vyloženě radost, na to jen myslet. CHP2 je navíc jeden z těch filmů které jsem viděl už asi třicetkrát. EXCELENTNÍCH 90% ()

blondboss

Keď som dal jednotke tri hviezdy, tak tu musím priznať, že je to slabšie aj dejovo aj atmosfericky, ale aj vizuálne. Čakal som asi trošku lepšie efekty. Každopádne ale stále to baví a aj napriek infantilnosti je Chucky proste ako takou zárukou vypnutia mysle. Škoda len, že nadväznosť na jednotku bola ozaj minimálna. Preto za mňa len čistý priemer. 50 % ()

Elessar.

To by ma zaujímalo aké traumy by mal potom Andy z Toy Story, keby zistil, že jeho hračky žijú, no tento chudák Andy si to poriadne zase odskáče a je tyranizovaný jednou potvorskou bábou. Ja to tvrdím stále, bábiky sú proste ZLO. ()

morwen

Jednička byla vážně výborná ale dvojka je hrozná.Věřím, že kdyby to dělal Tom Holland dopadlo by to mnohem lepé.Takhle se pokračování nedělá. ()

Bounder

nevím jak ohodnotit protože když vidíte první díl dvojka to hezky doplní , spíše považuji tyto dva díly jako celek ale protože se hodnotí odděleně dávám čtyři . ()

BLEEDER

Dosť dobré pokračovanie! Bál som sa, že ďalšie filmy zo série Child´s Play budú o ničom. Tento ma avšak milo prekvapil. Akcia, násilie a nechutnosti tu boli omnoho silnejšie a častejšie než v prvom filme. Trochu sa v tomto filme stráca tajomná a hororová časť, ktorú zvládla jednotka lepšie. Najviac som sa bál príbehu. Bál som sa, že nebude dávať zmysel k situácií, ktorá sa stala v jednotke a nebude to celé dávať logiku. Príbeh je avšak logický a do príbehu sa úplne hodí. Boli tu občas dosť zlé herecké výkony, ktoré ma zamrzeli, ale ako celok je Detská hra 2 veľmi slušným pokračovaním. Nedokázala síce udržať ľaťku tak vysoko ako jednotka, ale je len o niečo nižšie pod ňou. 70% ()

xander

Nudné a strašné hororové béčko, ktoré ani nevystraší ani nezaujme. Z hercov nezaujme nikto, jediným známym menom vo filme je Brad Dourif, alr iba ako hlas trápnej bábiky Chucky. ()

Phoenixcq

Oproti prvnímu dílu je Chucky o něco slušnější (bohužel) ale spíše jen na počátku filmu, andy už nepadá tak často jako v jedničce, ale přesto se zdá, že se ještě chodit nenaučil:-D Celkově je děj slabší než v prvním díle, ale závěr se naopak povedl o mnoho lépe. Tak opět dávám ****. ()

uprchlice

Druhý díl, který odstartoval kariéru známe vražedné panenky Chucky. Moc se mi líbil. Nechyběla v něm brutalita, dobrý příběh i vraždy. ()

tiradentes

Dieťa v posttraumatickom šoku z masového vraha prevteleného do populárnej bábiky a oni ho umiestnia do pestúnskej rodiny žijúcej v susedstve továrne, v ktorej ju vyrábajú? Trochu nelogické. Ale zato Chucky má neuveriteľné hlášky. ()

SNCIS

Příběh doslova kopíruje jedničku! Stejný zabiják, stejná panenka, stejný kluk jako hlavní hrdina. Znovu jde o to samé a je to slabší, než jednička. Ta mrazivá atmosféra z jedničky je pryč. Hodně se tam kecá a není se čeho bát. Čekal jsem, že to bude lepší. P.S: To jak v závěru Chucky neustále ožívá mně nudilo. - 40%. ()

tXtX

Minimalne na rovnakej úrovni, ako jednotka. Mamičku po incidente v prvom filme zavreli do blázninca a Andy je u náhradných rodičov. Chucky si ho samozrejme nájde a ide sa na vec. Skvelé pokračovanie v ktorom je všetkého viac. Finále v továrni Good guys nemá chybu. Takto sa robia dvojky. 90% ()

Chuckymaster

Druhý díl mi tolik přirostl k srdci že věřím že ani za 20 let mě nepřestane tahle trilogie bavit. Chuckyho model je skvěle navržený a podle mého tento díl překonává jedničku. Chuckyho hlášky jsou mega a závěr byl napínavý jak sviň. :-) ()