Třiadvacetiletá vrcholová sportovkyně Andrea se připravuje na olympijské hry v Atlantě. Jako mistryně republiky ve skoku do vody nic jiného než tvrdý svět tréninků a závodů nezná. Až do chvíle, než si poraní páteř. Její sportovní kariéra náhle končí. Touha po úspěchu ji ale přivede ke kariéře pornoherečky. Stejně jako své tělo ovládala a využívala ve sportu, využívá jej při natáčení pornofilmů. Má slávu, peníze, komfortní život, nezávislost. Nakonec ale přece jen musí zpomalit…
Film je inspirován příběhem Andrey Absolonové, která byla v 90. letech jednou z našich nejúspěšnějších skokanek do vody a posléze neméně úspěšnou pornoherečkou Leou De Mae. (Bontonfilm)

sykyntosh

Jednoznačně jeden z nejvíce podhodnocených filmů, které lze na ČSFD vidět. Velice kvalitní film, který jistě patří k tomu nejlepšímu, co česká produkce letos zplodila. Natália Germani předvedla opravdu úžasný výkon v takové roli, do které by si většina hereček ani netroufli. Velice zajímavý film, který se sice k mému překvapení dopodrobna nevěnuje myšlenkovému přerodu mladé sportovkyně v herečku filmů pro dospělé, ovšem i takto to bylo velmi dobré. Tragická tečka na závěr to vše jen podtrhává. Takový příběh by se ve skutečnosti snad ani nemohl stát... Počkat...  7.5/10 ()

DAPDO

Nevím, čím si zrovna osoba, o které je film natočen, zasloužila svůj celovečerák, ale z mých peněz to nešlo, tak je mi to jedno. Životopisný drama o profesionální sportovkyni, která kvůli úrazu spadne na dno a smysl zbytku života najde v natáčení péčka, aby kvůli zdraví zase spadla na dno, tentokrát navždycky. Natáčení, večírky, popularita, pár scén z rodinnýho kruhu. Natálii Germáni to v plavkách slušelo, aspoň něco nadprůměrnýho. 40%. ()

Razzor_82

"Já jsem herečka." Kurva si! Andrea se po zranění dala na jiný sport s názvem šukání za prachy. Jde o zcela studené drama ve kterém jsem se nedozvěděl co se hlavní postavě odehrává v hlavě. Nudný příběh a nulové emoce po zjištění její závažné nemoci. Jedna hvězda za odvážnou Germani. Jinak totální BIG DICKovina!  2/10  ()

ForGump

Asi jsem od Jejího těla chtěl příliš a dostal málo, jemuž bych dal jméno velké zklamání. Tím málem nemíním snad stížnosti na to, že by bylo ve film málo explicitních scén. O tom bych raději víceméně pomlčel, byť mohl bych na několika řádcích popsat jak ty explicitní pseudoporno scény byly vlastně koncipované jako humor a celé to ještě více shazovaly. To je jen jedna z mála věcí, které mě štvaly. Ten film je totiž především extrémně přívětivý divákovi. Ta plochost z toho čiší až příliš. Hlavní postava je podávaná s takovým snad až záměrným chladem a bez jakýchkoliv pořádných psychologických pochodů, že se nedaří s ní nějak soucítit. Snad možná proto název takový jaký je. Nejde nám totiž primárně o hrdinčinu mysl. Její motivace asi tak nějak chápeme, ale jsou strašně jednoduše podávané až zrak přechází. Stejné tak je hrubě neotesaně přinášeny přechody mezi třemi základními fázemi dospělého života Andrey Absolonové - tedy profi skákání - zranění - porno. A mezi druhým a třetím období je to hodně pokrácené. Vizuálně film působí celkem ambiciózně, ať už výbornou kamerou, či hudbou. Problém se ovšem opět nachází ve scénáři a opět dramaturgii, kdy mám dojem, že ČT snad záměrně ničí nadějné syžety a myslí hlavně na ty svoje primetime diváky jednoduchých kriminálek a sebrala tvůrkyním veškeré možné umělecké ambice. Takže Její tělo působí jako díl nějakých Soukromých pastí, či Nevinných lží. A je to obrovská škoda. 40% ()

bearmeedek

Působivý skutečný příběh. A dobré je právě toto zpracování. Většinou všichni ví předem, o čem to bude a jak to dopadne. Proto byla volba režisérky správná. Místo seriálových taškařic ze života zúčastněných se soustředila na běžné sportovní přípravy i na snahu úspěchu ve specifické herecké branži. Rovněž z filmu vyplývá, že Andrea už od mládí neznala nic jiného, než dřít k cestě na vrchol. To vše díky své ambiciózní matce. Takže je pak nesprávné chytat se pomýlených recenzí, že ve filmu chybí emoce a je příliš chladný. Opravdu si nedovedu představit, ve kterém místě měla jaká emoce být a ta chladnost (pokud tu je), ta tam má být. Natalia Germani je v této roli výborná, spokojenost i s výběrem její rodiny. ()

neo93

Docela povedený česko-slovenský dramatický snímek. Pojednává o profesionální skokance do vody Andrey Absolonové, která právě vyhrála  mistrovství České republiky a je v nejlepší formě. Po tomto vítězství se začíná intenzivně  připravovat na nadcházející olympiádu do Atlanty 1996, kam se kvalifikovala. Vše jde dobře, až do okamžiku, kdy si na jednom závodu těžce poraní páteř. Má štěstí, bude v pořádku a  nebude muset být na vozíku, jenže s vrcholovým sportem je konec. Poté, co se dá trochu dohromady, se přes známého nakonec nečekaně přesouvá do pornoprůmyslu, kde se stane hvězdou, přezdívanou Lea de Mae.  Zajímavý příběh nadějné mladé skokanky, později známé pornoherečky. Sportovní část se mi líbila rozhodně víc, než ta druhá část. Přeci jen sledovat hrdinku,  jak trénuje či závodí v neúplně tradičním sportu (ačkoli ze samotného tréninku toho zas až tak neuvidíme)  či jak se vyrovná se svou nenadálou zdravotní komplikací, bylo mnohem neotřelejší, než to, co následovalo. Poté sledujeme postupný růst její "herecké" kariéry, kdy Andrea začne natáčet filmy pro dospělé,  což ji samozřejmě přináší peníze, prestiž nebo nový byt. V této fázi, však film nabízí víceméně to stejné, mění se maximálně její herečtí kolegové nebo kostýmy. Třeba se ani vůbec nedozvíme,  proč se rozhodla dělat zrovna takovou práci. Změnu ale pozorujeme uvnitř její rodiny, kdy na jedné straně je její matka, která ji chápe a přijímá její nevšední povolání, na straně druhé, ji otec odmítá a sestra s ní rovněž nemluví. Zlom nastává zase až v samotném závěru, který ovšem mohl být ještě více rozvětven. Hlavní představitelka ústřední postavy, Natalia Germani, je však ve všech směrech výborná, ať už v jedné či druhé poloze. A na to, že se jedná o celovečerní debut režisérky Natálie Císařovské, se nemá autorka za co stydět, proto přidávám i tu čtvrtou hvězdu. ()

Venom666

Životní příběh Andrey Absolonové si zasloužil mnohem lepší zpracování, tohle působí dost suše, prázdně bez emocí. ()

Likan7

Natálie Císařovská bude velmi dobrá režisérka, ale teď je určitě velmi špatnou scénáristkou. Její tělo má potenciál, Natalia Germani vypadá fantasticky a ještě lépe hraje, režie je jistá, ale scénář je obrovský mínus, který filmu neskutečně podkopává nohy. Nevím jestli byl tolikrát přepisovaný, nebo prostě jen špatně napsaný, ale ve filmu prakticky absentuje nějaká hlubší emoce a snaha dostat se víc do jejich myšlenek. Jediná taková scéna je s tátou doma. To je ale dost málo. Mít lepší scénář, šel bych tady minimálně na 4. ()

kukkik odpad!

Jednoduše řečeno, nevhodně vybraný námět. Tady tvůrci zkrátka šlápli totálně vedle, jde o naprosto neobdivuhodný příběh obyčejné vymatlané pipiny, která nemá absolutně co říct. Tvůrci se sice můžou snažit sebevíc ale holka, která dělala sport aniž věděla proč a pak se uchýlila k pornu vlastně taky jenom proto, že jí to zajistilo peníze a dál o tom nepřemýšlela je pro diváka nezajímavý, nudný.. a pro mě osobně i vyloženě odporný. Opravdu příběh takto extrémně nízkého člověka stojí za zfilmování? Ať si žije, ať si dělá co chce, o tom přeci život je, ale opravdu netuším, proč by měl takto bezduchou osobu někdo filmovat jinak, než formou odstrašujícího dokumentu, a proč bych se na to já měl dívat a ztrácet drahocenný čas, který mohl být vynaložen na sledování snímků mnohem hodnotnějších. Takovým příběhům by se nemělo dostávat ideálně absolutně žádné pozornosti, maximálně tak na poli amatérských krátkometrážních snímků. Pokud se laťka, kterou musí námět překonat aby do něj někdo narval prachy hodné celovečeráku bude snižovat dál současným tempem, pochybuju, že pár let dostane od kohokoli soudného dvě třetiny veškeré tvorby hodnocení vyšší, než je odpad! ()

Monggol

Ježkovy zraky! To bolo tak nudné, povrchné a nezáživné. Nudné, nudné a znovu a opäť nudné. Bez emócií, bez hĺbky. Nechápem ako sa dá spraviť takýto nudný film z takej zaujímavej témy, či už je to posrané skákanie do vody alebo porno. Jediný bod dávam za Nataliu Germani resp. za jej telo. ()

LordMysti

V poslední době mám rád tyto příběhy dle skutečných událostí. Film byl natočený na první pohled hodně dobře na české poměry, Germani se do role fakt hodí a i příběh byl odvyprávěn v tempu bez nudných pasáží. Navíc je fajn, že se tvůrci nebojí natočit kontroverzní témata a to je dobře. ()

TomasRichtr

Velkolepě promarněná příležitost. Režijně hrozně líné, většinu zásadní momentů skoro nevidíme, nebo jsou podány tak bezemočně, že by člověk ani nepoznal, že se jedná o zvrat. Vůbec se nejde do psychologie postavy, přitom to je asi to, co na tomhle filmu všechny zajímá, nicméně režisérka nás tam ani jednou pořádně nepustí, takže když nadchází nevyhnutelný konec, divákovi to je jedno. ()

faraoon odpad!

Paskvílek srovnatelný s leckterým dramatem z pornhub.com. Schopná Císařovská hledí na vrchol hory, kterého nigdy nedosáhne. Ztrácí schopnost racionálně hodnotit hranice svých možností, kazí si tím průměr a tento pokus o hraný dokument končí opticky pouze jako rozcvička mezi kamerovými zkouškami. Škoda, že příběh není zformátován do krátkého hutného dokumentu. Takto je jistě výjimečný osud lecčíms obdařené dívky degradován nedůstojnými šarádami herců seriálového podprůměru. ()

Psycho.R

Film, který chtěl mít velké ambice a zřejmě se i ucházet o České lvy. Dobře se na to dívá, zvlášť, pokud je režisérka debutantka, ale nic nám to nesdělí. Nedozvíme se nic, zda měla Andrea Absolonová vnitřní pnutí, co vedlo k jejím rozhodnutím... nic. Jistě se ve svém životě musela někomu svěřovat. Ovšem scénář působí, jako by se nesetkaly scénáristky s nikým z její blízkosti a inspirovali se pouze informací z wikipedie. Všechny postavy jsou ploché a vše tu klouže po povrchu (ok, ne úplně úplně všechno, penetrace působila opravdově), ovšem to už se dostáváme k tomu, že propagace se často zmiňovala o tom, že najala skutečné porno herce, Ti mají ve filmu pouze camea a kromě jednoho řitního otvoru mohli ostatní scény odehrát normální herci, protože se neliší ničím, co by nebylo ve filmech uváděných v kině. Hudební splývání sester fungovalo dobře. I proto jsem nechápal, proč nebylo natočené odcházení Andrey z tohoto světa pouze za doprovodu vhodného hudebního podkresu. O samotné smrti se dočteme v jednom titulku na úvodu titulků, takže nebylo možné to emočně prožít s postavou, k níž máme získávat sympatie. Je to škoda, protože život této sportovkyně by jistě mohl být podkladem pro mnohem lepší film. Ps. Natalia se hodně snaží, ale scénář ji nedává možnosti hrát a já věřím, že kdyby bylo jak, tak by svojí postavu odehrála perfektně. ()

Kingjiri

Upřímně vůbec netušim, co chtěl biják divákům sdělit. Žádná postava nebyla pořádně napsaná (včetně tý hlavní) a vlastně celá dramaturgie byla naprosto o ničem. Tempo vyprávění bylo hodně pomalý, takže se za těch 108 minut příliš neudálo. Ničemu nepomohly ani místama dost zdlouhavý scény bez dialogů. Vůbec nic jsem si z projekce nevzal a koneckonců životní příběh mladý pěkný ženský, co jde točit péčko taky neni nic samo o sobě extra zajímavýho. Snaha rádoby šokovat v klasickym celovečeráku jednou explicitní porno scénou je dost málo na to, aby si člověk z něčeho takovýho sednul na zadek. Jediný, co mi zustane v paměti, je pohlednej hrudník Natalie Germani. ()

Jonatána

Vzhledem k tomu, že se mnou ani nehla skutečnost, že mladá nadějná sportovkyně po úrazu páteře skončila v pornu (a ne, nejsem asociální necita), tak tomu filmu hodně chybí. Až zcela na konci, když se zjistil nádor a rodina se dala dohromady, jsem něco cítila. A myslím, že tenhle film měl emoce vyvolávat po celou dobu. Takže dvě hvězdičky, protože jsem to dokoukala a Martin Finger a Denisa Barešová byli výborní. ()