Hrají
Evelyn Meyka
Německá říše
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Andreas Schmidt-Schaller
Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Bettina Tietjen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Její vrazi (1993) (seriál)
Ulrich von Dobschütz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Der Glücksritter (1984) (seriál)
Ostrov pokladů (1987) (seriál)
Tajemství Sahary (1988) (seriál)
Edgar Hoppe
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Da kommt Kalle (2006) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Burkhard Schmeer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Dorothea Lott
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Její vrazi (1993) (seriál)
Herma Koehn
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Kristian Bader
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Da kommt Kalle (2006) (seriál)
Miriam Mahler
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Else Quecke
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Charlotte Crome
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Gerda-Maria Jürgens
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Das Erbe der Guldenburgs (1987) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Christian Kerepeszki
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Harald Weiler
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Jennifer Steffens
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Hans Werner Olm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dopisy od Felixe (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Jana Radau
Nejlepší seriály:
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Její vrazi (1993) (seriál)
Andreas Herrmann
Nejlepší seriály:
Její vrazi (1993) (seriál)
Mirjam Heller
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)