Krásná katastrofa

• USA Beautiful Disaster (více)

Abby (Virginia Gardner) věří, že si dokázala vybudovat dostatečnou vzdálenost mezi sebou a svou temnou minulostí, ale když se svou nejlepší kamarádkou dorazí na univerzitu, její cestu k novému začátku zkříží rebel a polykač holek na jednu noc, Travis Madox (Dylan Sprouse). Urostlý, potetovaný hezoun je to poslední, co Abby potřebuje… On tráví noci vyděláváním peněz na zakázaných zápasech a holky střídá častěji než ponožky. Do Abbyina života se vetře trikem – nabídne jí sázku, že měsíc vydrží bez sexu – když ona s ním ten měsíc bude bydlet. Ať tak či onak, Travis netuší, do jak těžkého zápasu se pustil. (Vertical Entertainment)

mishkad

V čase, keď u nás kniha vyšla, som ju doslova zhltla. Na film som sa teda z nostalgie tešila celkom dlhý čas. Nepotrebujem, aby bol film vernou kópiou knihy, dôležité je, aby zachytil atmosféru. Toto nezachytilo nič. Bola to trápna paródia v zrýchlenom móde. Postavy plytké, dej o ničom, doslova zabitý čas. ()

Anul

A to mně se to líbilo. Mám ráda tyhle klišé a jednoduché romanťárny. Herecky trochu pokulhávalo, ale i to se dá odpustit. Děj jednoduchý, ale stejně hezký. ()

xxxLussyxxx

Já musím dát plný počet, protože jsem čekala úplnou blbost, něco ve stylu after, když to ještě k tomu měli na svědomí ti producenti, co after, ale mýlila jsem se. Vůbec jsem se nenudila, okamžitě mě to vtáhlo do děje a žádná hluchá místa. Perfektní dialogy, často jsem se zasmála a mezi hlavní dvojkou skvělá chemie a hodně se těším na druhý díl! ()

Metastazina odpad!

Byla to parodie, že jo? Něco takového přeci tvůrci nemohli myslet vážně. Bylo to debilní přesně jako Děsnej doják. Což ale parodie byla. Takže?! Ale vážně. Občas jsem se histericky zasmála tomu, jak moc špatné to bylo. Jako jasně, After byla sračka. Nicméně tohle ani není sračka, to by byla totiž urážka pro sračku. Tohle je sračka, kterou sračka vysrala. Reálně bych si to nepustila ani kdyby nefungovala žádná pornostránka. ()