TheDarKnig

Takhle se dělá adaptace, dámy a pánové. Kláním se před všemi talentovanými lidmi, kteří se na tomto mistrovském díle podíleli. Zcela bez přehánění filmová kvalita, obrovský vizuální a režijní majstrštyk (to podání divadelní hry, které se divákovi snaží zprostředkovat co nejvíc pohlcující zážitek bylo vskutku naprosto úchvatné), který už tak výborně napsanou předlohu pozvedává ještě o minimálně úroveň výš. Stejně jako v této epizodě ukáply slzy štěstí jedné tvůrkyni mangy, stejně jako jsem byl dojatý já (a zdaleka nejen já, podle toho, co jsem už po sociálních sítích viděl) brilantním vykoupením jedné na první pohled zcela okrajové postavy, která překvapila v rámci znovu a znovu perfektně rozvíjeného vrstevnatého metanarativu nejen všechny ve svém vesmíru, ale i nás diváky odjinud, musí být konstantně dojatí úsilím a talentem, vrženým do adaptace Oshi no Ko i její tvůrci, Aka a Mengo. PS: A vskutku to tak bylo, Mengo Yokoyari na svém twitteru po epizodě napsala, že si málem vyplakala oči. :) ()