Jako každá druhá holka v Hollywoodu i Maxine (Mia Goth) se touží stát hereckou hvězdou. Uznávaná a oceňovaná sice je, zatím ale bohužel pouze mezi fanoušky pornofilmů. To Maxine nestačí. Nezpochybnitelná dávka talentu a ostré lokty jí pomohou získat hlavní roli v hororu ambiciózní režisérky Elizabeth Benderové (Elizabeth Debicki). Maxine je připravená chytit šanci za pačesy oběma rukama a už ji nepustit. V nočním Los Angeles ve stejnou dobu řádí nepolapitelný sériový zabiják přezdívaný „Night Stalker“. Jeho tři poslední oběti patřily do okruhu Maxininých přátel. Mělo by ji to zneklidňovat, nebo se má dál stoprocentně koncentrovat na svou roli, jak po ní vyžaduje náročná režisérka? Dá se vůbec soustředit na natáčení hororu, když se skutečný horor odehrává všude kolem? (Cinemart)

BrusVejn

58. KVIFF - Obrovské sklamanie. Veľmi som sa na polnočnú projekciu vo Varoch tešil, nie len preto, že to je vyložene opak festivalového filmu, ale aj preto, že predošlé filmy a hlavne X mám dosť rád. V tomto filme ale bolo zle takmer všetko. Horor to už nie je, čo by mi nevadilo, ale zmenilo sa to na poriadne hlúpu detektívku, a to je problém. Postavy sa správajú úplne stupídne, čo je vec, čo v slasheri až tak nevadí, ale v rádoby "clever" detektívke to neskutočne bije do očí. Celý film zároveň pôsobí strašne nedotiahnuto, kopa zaujímavých nápadov a skvelý vizuál, ktorý nalákal už v traileroch na konci dňa pôsobia len ako taká pekná ozdoba na niečom pokazenom. Keď si spomeniem na promo slová od Mii Goth, že toto je najlepší diel a dali si záležať na scenári tak sa mi jej nechce veriť. Určite si dobre nasledovali vizuál a štýl brakových filmov z tohto obdobia, to znázornili dobre, ale tú brakovosť už mohli nechať v minulosti. Absurdný a dementný záver tomu dal iba čerešničku na torte. ()

Accuphose

Je dobré vidět Pearl. A až na ty dlouhý upoutávky na podprůměrný filmy ve Světozoru, jsem byl nadmíru spokojenej. Je to takovej Forrest Gump pro nás úchyláky, akorát ve stylu režie Toma Sixe. A na to, že je to žánrovej mišmaš, tak skvěle funguje. Jen musíte mít dost nakoukáno. ()

Easykill

Tak se vrátila! A opět v plné parádě. Už v prvních dvou minutách mi připomněla jak moc je Mia Goth skvělá herečka! Budu se opakovat, ale nejde ji nemilovat. Zde ve třetím filmu, Mia coby Maxine sice hraje skvěle, ale překvapilo mě, že na úplně jinou notu nebo úplně jinej nástroj? Ke škodě to rozhodně není, spíš naopak. Příběhově zasazeno po prvním "X" (ten je za mě sice dobrý, ale zároveň nejslabší z celé trilogie). Zatímco Mia coby Maxine šňupe jednu čáru za druhou a snaží se dostat do životní role, tak na druhé straně zároveň řádí rádoby satanistický Jack rozmrdávač, který si rád natočí nějaký ten "snuffík". Ale Maxinka taky není žádný andílek, že ano. Skvěle otravný byl i Kevin Slanina, kterého se pokusí Maxine otevřít. Bohužel žádný klíč nepasoval. Jaká škoda. Víc prozrazovat už nebudu, ať si udělá obrázek každý sám. Za mě dost povedený a to hlavně po herecké stránce. Gore je hodně povedený, ale co si budem, je ho málo. Za zmínku určitě ještě stojí vydařený vizuál a parádní soundtrack. Jako kousek puzzle to zapadá k ostatním filmů skvěle i když je každý úplně jiný. Za mě nejlepší Pearl, po ní Maxxxine a jako poslední X. Ale ať klidně West s Miou pokračuje. Celkem jim to funguje. Miluju caklý pizdy a Mia Goth zatím stále zůstává numero Uno! ()

F2003F

Určite nás nie je málo, čo sme mali väčšie nároky a dosť opodstatnené očakávania na zavŕšenie (na dnešnú dobu) jedinečnej hororovej trilógie, ktorej dva predchádzajúce diely sú solídnym výplodom kombinácie talentu, vkusu, kvality a štýlu. MaXXXine ma tým pádom sklamalo na plnej čiare. Okrem toho, že postráda každý aspekt čara filmárčiny, ktorý tvoril neoddeliteľnú súčasť efektu a pôsobivo výstredného rukopisu Ti Westa v častiach minulých, nedokáže tentokrát ani pracovať s hlavnými prvkami, aké si príbehovo kladie za dôraz. Retro atmosférou nevyniká takmer vôbec, rovnako ani šarmom, ktorým inokedy (a v náznakoch aj tu) Mia Goth veľmi dobre oplýva. Nesústredí sa na nič poriadne a mieša dokopy kadejaké vedľajšie línie, medzi ktorými nevie urobiť dostatočnú priehľadnosť, čím sa často stráca zmysel orientácie sa v deji a dej tak začne mnohokrát pôsobiť nezmyselne artovo a neucelene, len aby zakryl svoje hlboké nedostatky v podaní. V dôsledku toho celý film stráca na funkčnosti a všetko, čo potenciálne načrtne ako výborný rozjazd (úvod, prepadnutie) vyšumí prakticky okamžite po skončení scény. Celú príbehovú haluz (predošlé boli síce uletené, ale účelovo podané na zábavnej úrovni so super atmosférou) zakončí totálne trápny a detsky napísaný záver typu Bad Boys s jedným explicitným záberom, čo by mal asi odpáliť dekel, ale iba ešte viac zosmiešni nasadený tón. Na tento film som sa pomerne tešil, no neponúka ani zďaleka ambicióznosť, akú mal vopred nastavenú. Crazy nádych, ktorý bol doposiaľ prednosťou tejto série sa tu stráca sám v sebe a pokiaľ ho v nejakej chvíli vystrelí náznakom, iba si viac hodí poleno pod nohy. Vizuálne remeslo je tu inak mimoriadne fajn, aj keď sa mi nepáči priestorové zasadenie obsahu. ()

brasek

Mizerný film! Ti West je meno, ktorému sa treba vyhýbať. Toto nie je žiadny horor, toto nie je žiadny thriller, toto nie je žiadna kriminálka iba podradná záležitosť. Príbeh je absolútne nezaujímavý, nemá to nijaký systém. Záverečná prestrelka je totálna fraška. ()

nedvva

Těžká nuda, nejhorší díl série. Téměř od samého začátku člověk tuší kdo je vrah. A ani slušný Bacon a Esposito to nezachrání. ()

vinducha

Důstojné završení trilogie. Rčení , že rodinu si nevybíráš zde platí naplno. A nejnepříjemnější scéna se tu za mně udála v té uličce se zamknutou bránou. K. Bacon standartní výkon záporáka  a Mia si to zase ukradla skoro celé pro sebe  A i když není můj tip  , musím podotknout , že tahle role jí prostě sedla jako zadní část těla na kameninovou nádobu. ()

mdf

Celkem pohodový,nezáživný brak, s nádechem 80 let i  v psycho baráku, za zvuku slušné muziky. Už po několikáté nepochopím,když vám dá někdo igelit přes hlavu,že si tam neuděláte díru. ()

PamPero 1

Zase mě to úplně nestrhlo, jako předchozí dva díly. Ti West je fajn řemeslník a má to v ruce i oku. MaXXXine vyniká hlavně svou retro atmosférou a skvělým soundtrackem. Příště se víc zaměřit na scénář a bude to super jako celek a to přesně chceme. ()

Holly_Molly

Příběhově, výpravou a dějovym spádem nejslabší a nejvíc nekonzistentní část Westovi trilogie, ačkoliv stylově je to pořád v topu. Jakože ty devadesátky z obrazovky vyloženě stříkaj. Styl a formát jsou ostatně nejsilnější stránka všech tří dílů a tady se v tomhle směru jede až na dřeň. Jinak je Maxxxine ale hlavně docela nudnej film s přinejlepšim zvlaštnim koncem a pár highlight scénama...Ty rozdupnutý koule z hlavy jen tak nevymažu :-D ()

Kushina

Horor v hororu, taková trošku náboženská úchylárna. Nebylo to špatný, ale tak nějak to nemělo pořádný napětí, bylo to neucelený a docela jsem se ztrácel. Smysl chápu, ale jako celek to na mě nepůsobilo kdo ví jak skvěle. 50% ()

taibrek

Mia Goth to proste vie. Veľmi pekne zahraná rola. Dobre sa na ňu pozerá. Žiaľ jej potenciál sa dal využiť aj viac.  Čakal som poriadny horor. Toto je žiaľ skôr nejaký krimi thriller, ktorý sa hororu chytá len okrajovo. Film stojí za pozretie. ()

maitton

Ano, ano, filmové blahorodí, děkujeme za tento kousek na KVIFF24. Jak výborně natočené a střihané, ten kameraman by mel dostat Oskara nebo minimálně nějakou tu varskou sošku, co neberou ani v Pawn shopech. Porníčko pro oči, napůl krimi, stará škola, a už teď to je retro slay! ()

RustinParr

MaXXXine je celkom slušné zakončenie hororovej trilógie Ti Westa no za mňa o niečo horšie ako predošlé dva filmy. X bol výrazný hlavne svojou jednoduchosťou a atmosférou ktorá bola prekrásne vykreslená na obyčajnom slashery ktorý mohol fungovať aj v dnešnej dobe, a to ešte otváral dvere minulosti a dával priestoru prequelu. Pearl mala príbeh už o niečo zaujímavejší a úprimne som si sledovanie užil oveľa viac ako pri X. Príbeh o psychopatke ktorá sa chce len stať slávna. Až tak že by kvôli tomu zabíjala. No a napokon tu máme MaXXXine. Film o žene ktorá chce byť slávna no zatiaľ sa jej to splnilo prostredníctvom filmov pre dospelých. Film nedáva skoro žiadny priestor známemu Night Stalkerovy ktorý mohol byť viac využitý, no zachytáva aspoň podarenú osemdesiatkovú atmosféru Hollywoodu, pár dobrých gore scén a sympatickú herečku Miu Goth. Inak sa za mňa jedná o najslabší film z trilógie. HODNOTENIE: 6/10 ()

VelkyMrB

Chcete-li krvák, nesmyslnost, drogy, porno a absurditu v jednom, tak je tohle film pro vás. Pokud, ale chcete něco, na co se dá koukat bez újmy na zdraví, dejte oči, ruce a nohy pryč od tohoto mistršpeku. Neviděl jsem předchozí díly. Když jsem šel do kina ani jsem nevěděl na co jdu. Ani jsem nevěděl, že je tenhle hokus řazen do hororu, dokud jsem nevyšel z kina a neřekla mi to kamarádka. Tenhle pokus o krimi horor byl maXXXimálně, tak horor sledovat. Příběhově to bylo stejné klišé jako když natočíte film s pointou kde princ zachrání princeznu, před zlou královnou. Jakožto živočich mužského pohlaví jsem s velikou bolestí sledoval scénu s rozšlápnutými vajíčky. A taky jako normální člověk jsem sledoval s WTF výrazem ve tváři, ustřelení palice. Jo a taky s nechápavým výrazem lis na auta. Film byl nudný. I s klasickou stopáží hodina a půl je film dost nudný na to, aby si člověk už v půlce začal říkat ''kdy už to skončí?'' ()

BigbyWolf

Ti West se díky úspěchu ocitl v pozici Dítě v cukrárně se štědrým rozpočtem. Baví se a já se bavím s ním. Lahůdková omáž na 80s žánrovky, není to tak pečlivě vystavěné jako X, ale sedlo mi to víc než Pearl, která mi přišla trochu uspěchaně vymyšlená a držela ji hlavně Mia Goth, která v součanosti jede na vlně bezchybných výkonů. Nabízí se také srovnání s Tarantinovým Once upon a time in Hollywood, vedle něj si West neumí tak labužnicky vychutnat všechny ty prvky, co se nabízí a trochu si počkat, dát scéně více času a prostoru. Spíše se jako to dítě v cukrárně cpe co to jde. Ale pořád je to zábavná vzpomínka na dobu minulou, se skvělou výpravou a atmosférou. Slušně se tu rozvíjí témata celé trilogie až k nějaké té pointě. Nicméně to hlavní bylo řečeno už v prvním filmu a je vidět, že Pearl a MaXXXine jsou spíše bonus. ()

gogo77

5/10 ... pekny sequel k horroru XXX, ktory u nas bol len na streame, fajn horrorik v duchu 80tok s videokazetami, vrazdami a trikmi plnymi krvi a odtatych hlav...teda skoda ze ich tam nebolo viac .... jedina prezivsia porno hviezda z predchadzajuceho dielu sa stava prenasledovanou obetou tajomneho vraha zabijajuceho v Hollywoode ... postupne umieraju vsetci jej priatelia a ked chce prezit musi svojho vraha najst skor ako on ju ... ()

Pokračování X a Pearl nabírá hvězdné obsazení

Pokračování X a Pearl nabírá hvězdné obsazení