Epizody(11)
-
Ludwig der Letzte (S22E01)
-
Alleingang (S22E02)
-
Tot an der Fahne (S22E03)
-
Besessen (S22E04)
-
Schachmatt (S22E05)
-
Bodenlos (S22E06)
-
Eingeschlossen (S22E07)
-
Pizza amore (S22E08)
-
Ein mörderischer Fall (S22E09)
-
Nach dreißig Jahren (S22E10)
-
Unter Zwang (S22E11)
Hrají
Franz Rudnick
Německá říše
Nejlepší seriály:
Muži na křídlech (1978) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jan Sosniok
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Andreas Arnstedt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Berrit Arnold
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Michaela Eder
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Sepp Schauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Záhada hradu Černá růže (2002) (seriál)
Erich Hallhuber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kapitán James Cook (1987) (seriál)
Příteli můj (1993) (seriál)
Auto dělá člověka (1988) (seriál)
Anne Stegmann
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Barbara M. Ahren
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Michael Gordon
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Johannes Habla
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Gregory B. Waldis
USA
Nejlepší seriály:
K smíchu (2018) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Annalena Duken
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Gerit Kling
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Franz Froschauer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Veronika von Quast
Německo
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Andrea L'Arronge
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Jochen Römer
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Claudio Maniscalco
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Fix a Foxi (1999) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Joseph Hannesschläger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)