Epizody(7)
-
Handlanger (S23E01)
-
Der letzte Flug (S23E02)
-
La Divina (S23E03)
-
Wein, Weib und Mord (S23E04)
-
Henkersmahlzeit (S23E05)
-
Der gute Mensch von Harlaching (S23E06)
-
Endstation Floßlände (S23E07)
Hrají
Frank Behnke
Japonsko
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Pia Baresch
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Expert na zločin (2018) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Oliver Deska
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Ernst Jacobi
Německá říše
Nejlepší seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Mirjam Heller
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Alexander Pelz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Malý rytíř Trenk (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Andreas Borcherding
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Giovanni Arvaneh
Západní Německo
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Na plný plyn (2000) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Peter Raab
Nejlepší seriály:
Simsala Grimm (1999) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Claudia-Sofie Jelinek
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Isabella Schmid
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Dominique Lorenz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Lambert Hamel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Christofer von Beau
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Annika Murjahn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Margrit Sartorius
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lifka Werner
Německá říše
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Peter Weiß
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dido (1991) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Christian Senger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Hartmut Kunze
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Případy profesora Capellariho (1998) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)