Epizody(13)
-
Der Hammer fällt (S26E01)
-
Mord vom Fass (S26E02)
-
Das Mörderspiel (S26E03)
-
Frühe Sünden (S26E04)
-
Die Spur des Clowns (S26E05)
-
Zurück in den Tod (S26E06)
-
Heile Welt (S26E07)
-
Die Befragung (S26E08)
-
Ausgepowert (S26E09)
-
Tödliche Pantomime (S26E10)
-
Bube, Dame, Mord (S26E11)
-
Auf Messers Schneide (S26E12)
-
Der letzte Tanz (S26E13)
Hrají
Gerhard Naujoks
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Franjo Marincić
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Fabian von Klitzing
Nejlepší seriály:
Naše farma v Irsku (2007) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Sven Koller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Dietrich Hollinderbäumer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Florian Fischer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Günter Schubert
Německá říše
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Igor Jeftić
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Dana Golombek
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Krystian Martinek
Polsko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Sima Beatrice Bürgin
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Giovanni Arvaneh
Západní Německo
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Na plný plyn (2000) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Broder B. Hendrix
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Mallorca (1999) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)
Jeanne Tremsal
Francie
Nejlepší seriály:
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Christiane Krüger
Německo
Nejlepší seriály:
Hrabě Monte Cristo (1979) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Alexandra Neldel
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
12 znamení (2007) (seriál)
Joris Gratwohl
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Maximilian Haas
Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Thomas Luft
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Gerhard Acktun
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)
Simsala Grimm (1999) (seriál)
Malý rytíř Trenk (2011) (seriál)