Hrají
Dieter Okras
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Matthias Zahlbaum
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Daniela Hoffmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Daniel Minetti
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Johannes Terne
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Dieter Hufschmidt
Německá říše
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Sabine Kaack
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Guido Föhrweißer
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)
Pan a paní Smithovi (1996) (seriál)
Axel Werner
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Manfred Lehmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Klausjürgen Wussow
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Christiane Brammer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Patrick Elias
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Heinz Rennhack
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Helmut Gauß
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
Bibi Blocksberg (1994) (seriál)
Anette Hellwig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Ralf Schermuly
Německá říše
Nejlepší seriály:
Poslední svědek (1998) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Klaus Münster
Německá říše
Nejlepší seriály:
Pettson a Fiškus (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Andreas Mannkopff
Německá říše
Nejlepší seriály:
Jack Holborn (1981) (seriál)
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Krikor Melikyan
Německá říše
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)