Nelineárně vysílaný seriál, jehož pořadí epizod má každý uživatel Netflixu rozdílný.
Geniální zločinec a jeho parťáci se chystají ukrást sedm miliard dolarů. Tenhle velkolepý a do detailu propracovaný plán ale ohrozí zrada, hamižnost i ďábelské intriky. (Netflix)

Recenze uživatele Fajpa k tomuto seriálu (3)

Kaleidoskop (2023)

Zajímavý seriál, který samozřejmě má své chyby, ale i přes nedostatky jsem si ho dokázal naplno užít. Je tu spoustu rozmanitých epizod, které doplňuje poměrně slušná hudba, která mi přišla, že se krásně hodila k příslušným sekvencím. Musím vypíchnout hlavně růžovou epizodu, kde mi "epilog postav" připomínal styl Jamese Gunna, myšleno záběrováním, hudbou a poukázáním pocitů outsiderů... Tohle je pouze můj pocit a všiml jsem si, že spoustu lidí hodnotí spíše negativně a v některých částech musím také souhlasit. Určitě to není dokonalý seriál a celkově bych to prostě shrnul jako "EXPERIMENT" který je fajn si vyzkoušet! ()

Žlutá (2023) (E01)

Bylo to cajk, místy trochu utahané, a tak si radši nechávám rezervu hodnocení na další díly. ()

Zelená (2023) (E02)

Na mě padla ze začátku ZELENÁ a musím uznat, že jsem se nenudil. Epizoda měla dobré tempo a fungovala jako dobrý mikropříběh, který doopravdy dokáže stát sám za sebe. Na druhou stranu mi přišel scénář místy zkratkovitý. Těším se na pokračování! ()

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů