Novoroční projev předsedy vlády Petra Fialy

Česko, 2023, 17 min

Účinkují:

Petr Fiala

SOLOM.

Ten jeho potutelný škleb když četl ty splácaniny, byl nepřehlédnutelný. Péťo ten svůj deštník proti drahotě si strč, kam slunce nesvítí a s Pekarkou si k tomu oblečte ještě svetr a jeďte do Kyjeva za Ukrajincema, když jim tak chcete pomáhat. Neměl jsem nic proti tomu, pomoci ženám, dětem, starcům, ale stále častěji se tu potkávám s bandami dospělých chlapů, co u nás v republice dělají jen bordel a opravdu ne všichni tu byli už před válkou. To že jste začali konečně něco dělat i pro občany České republiky je pěkné, ale pro to tu jste – za to vás jako máme chválit? Za to totiž berete ty nehorázné prachy, tak jaké plácání po zádech…Draho tu je jak prase, mladí nemají na to kde bydlet, třetina republiky nemá pomalu peníze ani na jídlo, ale jo máš pravdu, jsme solidární, tak si musíme pomoci sami. A neházejte všechno jen na Babiše (toho jsem nevolil ani nikdy volit nebudu a klidně ať jde sedět, když ho usvědčí). Bordel v téhle republice je už hodně dlouho. Už od zloděje Klause přes Kalouska, Bendu, Vondru a další jsme vždycky slyšeli jen „musíme si utáhnout opasky“ – lid ano, poslanci nikdy!!! Takže tleskat ti určitě nebudu! ()

Stejšn

Po prvním dílu letošní série nic moc. Uvidíme jak se to bude vyvíjet v dalších epizodách, zatím nehodnotím. ()