Časy se mění a svět je teď plný nezávislých sebevědomých žen. Pedro, Luis, Raúl a Santi se v něm ale cítí trochu ztracení a každý si na novou situaci zvyká po svém. (Netflix)

Recenze uživatele bubun k tomuto seriálu (6)

Zrovna nám bylo tak fajn (2022) (S01E08)

"Pošli jednorožce, to ji zmate." "Zabiju tě ve spánku." "Obsazeno" - "Nahoře je volno!" - "jsem invalida, debile!" ()

Mojžíš všech sexistů (2022) (S01E09)

"Chceš babiččinu kyslíkovou masku? Občas si ji dávám, míň mě pak bolí kolena." ()

Zeptej se, jestli můžeš dál (2024) (S02E04)

"Tamten chlápek si nějak moc fotí dům." "Jo, a tenhle je fízl a podle tohohle jsem ošklivý." ...."Zbraně jsou falické symboly, které odhalují křehkost mužství!" "Proč jsi před mafií statečný a v reálu takový srab?" - "Chtěl osvítit oligarchu." ()

Nezabouchni se (2024) (S02E05)

"Luisi, vychováváme monstrum." "Od Tlapkové patroly k trojkám...to je velký skok." "Když to přestaneš sledovat, koupím ti Call of duty." ()

V pondělí? (2024) (S02E06)

"Mám pudla." "A kde je teď?" "Nahoře. Je slepý. A chromý. Už nevyjde schody." "A proč ho teda  nemáš tady?" "Hryže kabely. Tak se mu to stalo. Tak oslepl. Dostal ránu proudem z kabelu od vysavače." .... "Možná měl trochu upravit obsah." ()

Konečně jsme pospolu (2024) (S02E10)

"Muž přes palubu!" "Patriarchální!" .... "Luz, nejsem gay!" "Ale děláš gay věci!" "Držel jsem piva, nemohl jsem se bránit! Než mi to došlo, vyndal mi ho... " "Ne! Žádné popisy, prosím!" ()