The Plot to Kill My Mother

(TV film)
všechny plakáty

Ajajaj – dvě čárky! Mladá žena (Leigh Truant) zírá na pozitivní těhotenský test, ale než byste řekli švec, vletí do bytu federálové a ji i jejího partnera Lorenza Russa (Jorge Molina) seberou.  Po 21 letech je z dívky dospělá žena Teresa Madison (Vanessa Burns) a vychovává dcerku Elenu (Romy Weltman) s falešnou identitou v rámci programu ochrany svědků. Dívka studuje a o ničem neví. Pak Tereza přes varování detektiva Cartera (Milton Barnes) odjede ke své nemocné matce a někdo ji hbitě zaškrtí ze zadního sedadla jejího auta.  Elena se teď postupně dozvídá, že její otec Lorenzo je kriminálník a její matka proti němu svědčila, Dívka ale odmítne novou falešnou identitu a rozhodne se hledat svou babičku Sofii (Amanda Smith) a vraha své matky. Mezitím se někdo vloupá do jejího bytu a je jasné, že hledání matčina vraha bude nebezpečné. Podaří se dívce přežít další útoky a přijít na to, proč musela její matka zemřít? Je za tím Lorenzo a opravdu se snaží zabít teď vlastní dceru? Nebo je to ještě trochu jinak? (Peabody)