Jak v nemoci přijít na jiné myšlenky? Filipovo tělo vyčerpává léčba, což mu komplikuje opatrné sbližování s Hanou. Oběma dochází, že za vzájemnými provokacemi se skrývá sympatie. Mirek a Jarka zkouší začít znovu, ale každý sám. Zatímco Mirek čelí nástrahám mužské emancipace, Jarka se seznamuje s přitažlivým fotografem Davidem. (Česká televize)

janstrizek

Silný díl. S postavou Hany přichází do příběhu naděje a něha, která předtím chyběla. S její přítomností mi příběh připadá mnohem opravdovější. Alžběta jde zevnitř a je skvělá. Skvělý i Březina a Bartoška.. Těšim se na další díl. ()

mischa

Zatím dle mne nejlepší díl. A je to vidět i na hodnocení. Myslím, že Filip Březina měl štěstí, že hraje hl.roli a především měla štěstí režisérka, že Březinu obsadila. Filip hraje Filipa neskutečně pravdivě, dokonce se mi zdá, že to snad ani nehraje.... Tentokrát se mi líbila i Brodská a hlavně její kafe za 120. A Alžbětu Malou jsem viděl poprvé v Marii Terezii, už tam na mne zapůsobila velice kladně. ()

suchol

Po mnoha stránkách povedený seriál, neobvyklý svým obsahen a způsobem, jakým je divákům představen.  Není 100% uvěřitelný, ale přesto je pro mne jako rosička na naší televizní louce. Věřím, že se to do konce nezkazí a autorům i hercům k této zdařilé sérii blahopřeji ... ()