Režie:
Michael ZensHudba:
Nikko WeidemannEpizody(13)
-
Einer zu viel im Bett (S02E01)
-
Die Party (S02E02)
-
Schlimmer geht’s immer (S02E03)
-
Trixi (S02E04)
-
Die Stunde der Wahrheit (S02E05)
-
Flotter Vierer (S02E06)
-
Sugardaddy (S02E07)
-
Sexoholics (S02E08)
-
Das Superweib (S02E09)
-
Diamantenfieber (S02E10)
-
Kugelfisch & Co. (S02E11)
-
Trixi und Axel tun es schon wieder (S02E12)
-
Mein Cousin Paul (S02E13)
Hrají
Michael Härle
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Oliver Muth
Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Victor Schefé
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Borgia (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ingo Naujoks
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Carolina Vera
Chile
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Bernd Stegemann
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Maren Thurm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál) - herec, a.z.
Ingrid van Bergen
Polsko
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Ninon Bohm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (2001) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Ingolf Lück
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Stefanie - nový začátek (1995) (seriál)
Horst Krause
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Ludger Pistor
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vojna a mír (2016) (seriál)
Foylova válka (2002) (seriál)
Spies of Warsaw (2013) (seriál)
Oliver Kalkofe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Julia Horvath
Rakousko
Nejlepší seriály:
Komisař Rex (1994) (seriál)
Ahoj, Robbie! (2001) (seriál)
Alisa - Jdi za svým srdcem (2009) (seriál)
Oliver Korittke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Peter Sattmann
Německo
Nejlepší seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sascha Tschorn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christoph Hemrich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Max Urlacher
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)