Naivní a nezkušený mladý dobrodruh Jack Conroy přichází v roce 1898 do Yukonu, aby našel pozemek, který mu zanechal zesnulý otec, a pokračoval na něm v hledání zlata. Najít otcův důl pod silnou vrstvou sněhu na nedozírných pláních Aljašky není jednoduché. Brzy pozná první zákony divočiny, tři podvodníci ho oberou o všechno. Naštěstí je tu zkušený stopař Alex Larson, který mladého zelenáče vezme pod svou ochranu. Když Jacka napadne grizzly, na pomoc mu přispěchá čtyřnohý chlupáč, napůl vlk, napůl pes, a v poslední chvíli mu zachrání život. Je to Bílý tesák, jehož matku nedávno zabili lovci a který mu navždy změní život. (TV Nova)

kiki1

Obvykle filmy tohoto typu moc nesleduju, ale tenhle mě opravdu zaujal. Ty zvířata to tam hráli naprosto úžasně, dobře se na to dívalo. ()

Dazdn1k

presne tak cdfs plne 15 rocnych deti to hodnoti 3 ci dokonca 2 hviezdickami a pritom je to jeden z najkrajsich dobrodruznych pribehov, ()

viax

Potěšilo, mám hned chuť přečíst si znova knížku. Ten vlk je famózní, souboj s medvědem skvělý. A nádherná příroda, samozřejmě. ()