Sledujeme Riley (Courtney Eaton), která byla nedávno propuštěna z léčebny poté, co se potýkala se závislostí na jídle a tělesném vzhledu. Potkává Ethana a zjišťuje, že se pohybuje na hranici mezi láskou a novou závislostí. (Tomas.C.1509)

Rathalos

Parachute je drama,ktora zachytava osud mladej Riley,ktora bola prepustena z liecebne kvoli poruche stravovania a nespokojnostou s vlastnym telom,je to smutny pohlad na cloveka,ktory postupne upada az na same dno,no stale je nadej,ze sa najde niekto,kto ma snahu vam pomoct sa odrazit z toho dna,plusom filmu su velmi dobre herecke vykony,obzvlast zaujme Courtney Eaton a pacilo sa mi aj to,ako to skoncilo,dramy tohto typu mam rad a preto plne hodnotenie...:⁠-⁠) ()

Arsenal83

Plusové body dávam Brittany Snow, že sa rozhodla pootvoriť dvierka do svojej duše, keďže film je sčasti autobiografický, a poukázať na problém s poruchami stravovania. Na strane druhej, nepríjemne sa to pozerá a pozerá sa to s postupom času stále nepríjemnejšie, keďže hlavná "hrdinka" je skutočne psycho a cez pár milých dojmov to vždy prekryje hulákaním, ziapaním a šat d fak ap-ovaním. Tým si získava antipatie a to aj preto, že sa správa tak, ako keby ona bola jediná na svete, čo má problém, lebo sa nevie sakra akceptovať a my sa máme z toho posrať. ()

• Vo filme nosí Riley (Courtney Eaton) okolo pravého zápästia náramok s lienkou. V skutočnom živote má režisérka Brittany Snow na pravom zápästí tetovanie lienky. (Arsenal83)
  • Brittany Snow povedala, že nápad na tento film dostala už keď mala niekedy krátko po dvadsiatke, pretože sama bojovala s poruchami príjmu potravy. (Arsenal83)