Epizody(25)
-
Das Schwein (S11E01)
-
Fehler im System (S11E02)
-
Luftnummer (S11E03)
-
Tod per Post (S11E04)
-
Die Hand (S11E05)
-
Mord am Telefon (S11E06)
-
Fragen der Ehre (S11E07)
-
Swinging Leipzig (S11E08)
-
Totes Kapital (S11E09)
-
Girls, Girls, Girls (S11E10)
-
Der Aufstand (S11E11)
-
High Noon (S11E12)
-
Gefangen (1:1) (S11E13)
-
Gefangen (1:2) (S11E14)
-
Gefangen (2:1) (S11E15)
-
Gefangen (2:2) (S11E16)
-
Hexenschuss (S11E17)
-
Quarantäne (S11E18)
-
Abgelenkt (S11E19)
-
Letzter Abend DDR (S11E20)
-
Wut im Bauch (S11E21)
-
Schlecht beraten (S11E22)
-
Kriegstage (S11E23)
-
Niedrige Beweggründe (S11E24)
-
Geister (S11E25)
Hrají
Wanja Mues
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Barbara Prakopenka
Bělorusko
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Herbert Olschok
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Marc Ben Puch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Boj o těžkou vodu (2015) (seriál)
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Peter W. Bachmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Paula Hans
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Andreas Leupold
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Margrit Sartorius
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ina Paule Klink
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Catherine Bode
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Victoria Gabrysch
Nejlepší seriály:
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Florian Bartholomäi
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nezvěstní (2014) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Izabela Kała
Polsko
Nejlepší seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Pakt (2015) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Andreas Patton
Západní Německo
Nejlepší seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Kafka (2024) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Dorothée Hartinger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Julia Krynke
Polsko
Nejlepší seriály:
Line of Duty (2012) (seriál)
The A Word (2016) (seriál)
Ridley Road (2021) (seriál)
Merab Ninidze
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
McMafie (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Jördis Triebel
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jannik Büddig
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Susanne Berckhemer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)