Epizody(18)
-
Liebeswahn (S03E01)
-
Der Musenkuss (S03E02)
-
Einsame Herzen (S03E03)
-
Verliebt in einen Lehrer (S03E04)
-
Der Hellseher (S03E05)
-
Tödliche Kurse (S03E06)
-
Verhängnisvolle Heimkehr (S03E07)
-
Toten schenkt man nichts (S03E08)
-
Seitensprung (S03E09)
-
Die Liebesfalle (S03E10)
-
Tod einer Diva (S03E11)
-
Die Witwe (S03E12)
-
Unter Asphalt (S03E13)
-
Crash (S03E14)
-
Die blinde Zeugin (S03E15)
-
Gute Nachbarn (S03E16)
-
Mord ist sein Hobby (S03E17)
-
Das Duell (S03E18)
Hrají
Lutz Herkenrath
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Peter Prager
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Anika Mauer
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Eva Kryll
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Natascha Paulick
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Grit Stephan
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Sven Gerhardt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
54 hodin (2018) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)
Günter Schubert
Německá říše
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alexander Schubert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Stefan Kaminsky
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Heide Kipp
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Arianne Borbach
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
Marte von Have
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Tilo Keiner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Heartbeat (1992) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Detlef Kapplusch
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Anke Rähm
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)