Scénář:
Eva Zahn, Volker A. Zahn, Nikos Ligouris, Claus Wilbrandt, Nani Mahlo, Axel Hildebrand (více)Hrají:
Andreas Schmidt-Schaller, Marco Girnth, Melanie Marschke, Tyron Ricketts, Caroline Scholze, Christian Grashof, Dorit Gäbler, Jonas Laux, Rainer Koschorz, Andreas Keller, Patrick Winczewski (více)Epizody(16)
-
Die verschwundene Leiche (S07E01)
-
Katzenfutter (S07E02)
-
Seelenwanderung (S07E03)
-
Mein Freund (S07E04)
-
Psycho (S07E05)
-
Voll Stoff (S07E06)
-
Lügen und Geheimnisse (S07E07)
-
Spiel auf Zeit (S07E08)
-
Konkurrenten (S07E09)
-
Glaubenskrieger (S07E10)
-
Der Müllmann (S07E11)
-
Flucht aus Santo Domingo (1) (S07E12)
-
Flucht aus Santo Domingo (2) (S07E13)
-
Am Abgrund (S07E14)
-
Im Schatten des Adlers (S07E15)
-
Preis der Wahrheit (S07E16)
Hrají
Martin Brambach
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lars Gärtner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Josephine Schmidt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Anja Taschenberg
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Dieter Bellmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Wunschpunsch (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Holger Daemgen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Versailles (2015) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Anne Arzenbacher
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Heikko Deutschmann
Rakousko
Nejlepší seriály:
1864 (2014) (seriál)
Kolo času (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Carina N. Wiese
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Tobias Schenke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Paula Hans
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Marleen Lohse
Západní Německo
Nejlepší seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tatjana Blacher
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Gisela Trowe
Německá říše
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Katharina Rivilis
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Natalia Bobyleva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jevgenij Sitočin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Anna Henriques-Nielsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Matthias Zelic
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Deborah Weigert
Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Smrt v lepší společnosti (2007) (seriál)