Epizody(33)
-
Istanbul Connection (1) (S09E01)
-
Istanbul Connection (2) (S09E02)
-
Emanuela (1) (S09E03)
-
Emanuela (2) (S09E04)
-
Gier (S09E05)
-
Bernie (S09E06)
-
Maskenball (S09E07)
-
Zeuge der Anklage (S09E08)
-
Callgirl (S09E09)
-
Zersprungene Seele (S09E10)
-
Der letzte Dreck (S09E11)
-
Verloren in Afrika (1) (S09E12)
-
Verloren in Afrika (2) (S09E13)
-
Damenwahl (S09E14)
-
Flucht ins Vergessen (S09E15)
-
Leichte Beute (S09E16)
-
Privatsache (S09E17)
-
Web-Spion (S09E18)
-
Ein neues Leben (S09E19)
-
Das Erbe (S09E20)
-
Herbststurm (S09E21)
-
Im Fokus (S09E22)
-
Mordsache Jugendklub (S09E23)
-
Tödliches Landleben (S09E24)
-
Masernparty (S09E25)
-
Rein-Raus-Boxer (S09E26)
-
Tödlicher Fehler (S09E27)
-
Klarer Kopf (S09E28)
-
Harte Hand (S09E29)
-
Das Netz (S09E30)
Hrají
Johann von Bülow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Parlament (2020) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Peggy Lukac
USA
Nejlepší seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Miguel Herz-Kestranek
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Dynastie Straussů (1991) (seriál)
Anna Stieblich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Kirsten Block
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Matti Krause
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Christian Beermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Michael Wiesner
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Fix a Foxi (1999) (seriál)
Knut Berger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Ach, ta Hela (2022) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Simone Frost
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Ulli Kinalzik
Polsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Ingrid Andree
Německá říše
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Gustav Peter Wöhler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Allmen (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Rebecca Rudolph
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Josef Ostendorf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lutz Blochberger
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Stefan Ebeling
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Tom Jahn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Petra Zieser
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Arnd Klawitter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)