Epizody(20)
-
Entführung in London (1) (S10E01)
-
Entführung in London (2) (S10E02)
-
Das nette Mädchen (S10E03)
-
Zahltag (S10E04)
-
Der große Augenblick (S10E05)
-
Der kalte Tod (S10E06)
-
Blutsbande (S10E07)
-
Wettlauf mit dem Tod (S10E08)
-
Pest und Cholera (S10E09)
-
Terminal A (1) (S10E10)
-
Terminal A (2) (S10E11)
-
Déjà-vu (S10E12)
-
Leipzig ohne Saft (S10E13)
-
Silly - Tod im Konzert (S10E14)
-
Die Hand Gottes (S10E15)
-
Hannahs Geständnis (S10E16)
-
Familiensache (S10E17)
-
Flaschensammler (S10E18)
-
Das Geisterhaus (S10E19)
-
Ganz nah dran (S10E20)
Hrají
Heike Ronniger
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Peggy Lukac
USA
Nejlepší seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Johann von Bülow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Parlament (2020) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Matti Krause
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kirsten Block
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Christian Beermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Michael Wiesner
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Fix a Foxi (1999) (seriál)
Knut Berger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Ach, ta Hela (2022) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Simone Frost
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Tom Jahn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Ulli Kinalzik
Polsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Gustav Peter Wöhler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Allmen (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ingrid Andree
Německá říše
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Josef Ostendorf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lutz Blochberger
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Stefan Ebeling
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Günter Junghans
Německá říše
Nejlepší seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Petra Zieser
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Corinna Waldbauer
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kai-Peter Gläser
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)