Epizody(20)
-
Entführung in London (1) (S10E01)
-
Entführung in London (2) (S10E02)
-
Das nette Mädchen (S10E03)
-
Zahltag (S10E04)
-
Der große Augenblick (S10E05)
-
Der kalte Tod (S10E06)
-
Blutsbande (S10E07)
-
Wettlauf mit dem Tod (S10E08)
-
Pest und Cholera (S10E09)
-
Terminal A (1) (S10E10)
-
Terminal A (2) (S10E11)
-
Déjà-vu (S10E12)
-
Leipzig ohne Saft (S10E13)
-
Silly - Tod im Konzert (S10E14)
-
Die Hand Gottes (S10E15)
-
Hannahs Geständnis (S10E16)
-
Familiensache (S10E17)
-
Flaschensammler (S10E18)
-
Das Geisterhaus (S10E19)
-
Ganz nah dran (S10E20)
Hrají
Anna Hausburg
Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Doktorka z ráje (2018) (seriál)
Simone Hanselmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vincent Krüger
Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Hnědá rodina (2016) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Natja Brunckhorst
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Christian Meyer
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Marie Gruber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Hans-Jörg Assmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Enno Hesse
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Nikola Kastner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Heinz W. Krückeberg
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Florian Thunemann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Anna Thalbach
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Tilo Prückner
Německá říše
Nejlepší seriály:
Teta (1987) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Pascal Andres
Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Emil Reinke
Německo
Nejlepší seriály:
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Marija Mauer
Nejlepší seriály:
Umbrella Academy (2019) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Michael Benthin
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Martin Lindow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Anna von Berg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Susanne Strach
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)