Epizody(20)
-
Entführung in London (1) (S10E01)
-
Entführung in London (2) (S10E02)
-
Das nette Mädchen (S10E03)
-
Zahltag (S10E04)
-
Der große Augenblick (S10E05)
-
Der kalte Tod (S10E06)
-
Blutsbande (S10E07)
-
Wettlauf mit dem Tod (S10E08)
-
Pest und Cholera (S10E09)
-
Terminal A (1) (S10E10)
-
Terminal A (2) (S10E11)
-
Déjà-vu (S10E12)
-
Leipzig ohne Saft (S10E13)
-
Silly - Tod im Konzert (S10E14)
-
Die Hand Gottes (S10E15)
-
Hannahs Geständnis (S10E16)
-
Familiensache (S10E17)
-
Flaschensammler (S10E18)
-
Das Geisterhaus (S10E19)
-
Ganz nah dran (S10E20)
Hrají
Natascha Hockwin
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Tobias Nath
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Griseldis Wenner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Antje Westermann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Hansjürgen Hürrig
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Michael Wenninger
Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Ulrich Anschütz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Naše farma v Irsku (2007) (seriál)
Marie-Luise Schramm
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Katinka Heise
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sven Gerhardt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)
54 hodin (2018) (seriál)
Max Schmuckert
Německo
Nejlepší seriály:
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Gesine Cukrowski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Ein Tisch in der Provence (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Deborah Kaufmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál) - herec, a.z.
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Ach, ta Hela (2022) (seriál)
Marlon Kittel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Bernd Michael Lade
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Joachim Dietmar Mues
Nejlepší seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Barbara Philipp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Dům snů (2022) (seriál)
Ilja Roßbander
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
René Steinke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Merle Wasmuth
Indonésie
Nejlepší seriály:
Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)