Scénář:
Uwe Kossmann, Roland Heep, Frank Koopmann, Jeanet Pfitzer, Heike Rübbert, Axel Hildebrand (více)Hrají:
Andreas Schmidt-Schaller, Marco Girnth, Melanie Marschke, Pablo Sprungala, Caroline Scholze, Michael Brandner, Jörn Hentschel, Antje Widdra, Alexander Hörbe, Grégoire Gros, Jana Bauke (více)Epizody(24)
-
Im Schattenreich (S12E01)
-
Vater, Mutter, Kind (S12E02)
-
Das Ultimatum (S12E03)
-
Hajos letzter Fall (S12E04)
-
Der Fall Gojko Mitic (S12E05)
-
Das Mädchen im Park (S12E06)
-
Mission to Mars (S12E07)
-
Gottes Zoo ist groß (S12E08)
-
Feuerteufel (S12E09)
-
Die schwarze Witwe (1) (S12E10)
-
Die schwarze Witwe (2) (S12E11)
-
Rollenspiel (S12E12)
-
Junggesellinnenabschied (S12E13)
-
Spiel, Satz, Tod (S12E14)
-
Ans Messer geliefert (S12E15)
-
Ich bin dann mal weg (S12E16)
-
Clear (S12E17)
-
Kind in Angst (S12E18)
-
Fightclub (S12E19)
-
Auge um Auge (S12E20)
-
Frischfleisch (S12E21)
-
Stilbruch (S12E22)
-
Die Tote im Wald (1) (S12E23)
-
Die Tote im Wald (2) (S12E24)
Hrají
Steffen Schroeder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Claude-Oliver Rudolph
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Ijon Tichy: Raumpilot (2007) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Mark Zak
Ukrajina
Nejlepší seriály:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Whiskey Cavalier (2019) (seriál)
Patrick Baehr
Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Antonio Wannek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Tobias Retzlaff
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Specialisti: Kriminální policie Rýn - Mohan (2006) (seriál)
Anette Hellwig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Pia Micaela Barucki
Německo
Nejlepší seriály:
Blackout (2021) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Christian Beuter
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Uwe Bohm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Sanne Schnapp
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hans Bruckner
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Michael Rotschopf
Rakousko
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Stefan Kaminsky
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Judith Sehrbrock
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Robert Alexander Baer
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Marko Bräutigam
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Johann von Bülow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Parlament (2020) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Rainer Will
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Mathieu Carrière
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Série noire (1984) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
The Tunnel (2013) (seriál)