Scénář:
Uwe Kossmann, Roland Heep, Frank Koopmann, Jeanet Pfitzer, Heike Rübbert, Axel Hildebrand (více)Hrají:
Andreas Schmidt-Schaller, Marco Girnth, Melanie Marschke, Pablo Sprungala, Caroline Scholze, Michael Brandner, Jörn Hentschel, Antje Widdra, Alexander Hörbe, Grégoire Gros, Jana Bauke (více)Epizody(24)
-
Im Schattenreich (S12E01)
-
Vater, Mutter, Kind (S12E02)
-
Das Ultimatum (S12E03)
-
Hajos letzter Fall (S12E04)
-
Der Fall Gojko Mitic (S12E05)
-
Das Mädchen im Park (S12E06)
-
Mission to Mars (S12E07)
-
Gottes Zoo ist groß (S12E08)
-
Feuerteufel (S12E09)
-
Die schwarze Witwe (1) (S12E10)
-
Die schwarze Witwe (2) (S12E11)
-
Rollenspiel (S12E12)
-
Junggesellinnenabschied (S12E13)
-
Spiel, Satz, Tod (S12E14)
-
Ans Messer geliefert (S12E15)
-
Ich bin dann mal weg (S12E16)
-
Clear (S12E17)
-
Kind in Angst (S12E18)
-
Fightclub (S12E19)
-
Auge um Auge (S12E20)
-
Frischfleisch (S12E21)
-
Stilbruch (S12E22)
-
Die Tote im Wald (1) (S12E23)
-
Die Tote im Wald (2) (S12E24)
Hrají
Angela Hobrig
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sönke Möhring
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Blackout (2021) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Klaus Schindler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ulrike C. Tscharre
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Elena Uhlig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Helene Grass
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Svět v plamenech (2019) (seriál)
Julia Malik
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Claudia Mehnert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Loretta Pflaum
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Daniel Steiner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Tom Wlaschiha
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Stranger Things (2016) (seriál)
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Martin Feifel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Sebastian Fitzek: Terapie (2023) (seriál)
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Simon Licht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Susanne Hoss
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Joram Voelklein
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Ina Rudolph
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Lena Meckel
Německo
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Gaia Vogel
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Victoria Deutschmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Rüdiger Kuhlbrodt
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)