Scénář:
Roland Heep, Frank Koopmann, Jeanet Pfitzer, Axel Hildebrand, Eva Zahn, Volker A. Zahn (více)Hrají:
Kristof Gerega, Andreas Schmidt-Schaller, Marco Girnth, Melanie Marschke, Steffen Schroeder, Eleonore Weisgerber, Therese Hämer, Heike Warmuth, Oliver Konietzny, Lore Richter, Caroline Scholze (více)Epizody(21)
-
Zwei Schwestern (S15E01)
-
Was nicht sein darf (S15E02)
-
Besessen (S15E03)
-
Allein gegen die Mafia (S15E04)
-
Mister Green (S15E05)
-
Made in Bangladesh (S15E06)
-
Dumm gelaufen (S15E07)
-
Der verlorene Sohn (S15E08)
-
Ausflug mit Mila (S15E09)
-
Der einzige Zeuge (S15E10)
-
Kleine Geheimnisse (S15E11)
-
Wahrheit ist ein scharfes Schwert (S15E12)
-
Kranke Gier (S15E13)
-
Lösegeld (S15E14)
-
Spielverderber (S15E15)
-
Doktor Tod (S15E16)
-
Schuss durch die Tür (S15E17)
-
Bewegliche Ziele (S15E18)
-
Sein oder Nichtsein (S15E19)
-
Johannes (S15E20)
-
Recht und Gerechtigkeit (S15E21)
Hrají
Kristof Gerega
Nejlepší seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Andreas Schmidt-Schaller
Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marco Girnth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Melanie Marschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Steffen Schroeder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Eleonore Weisgerber
Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Therese Hämer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Heike Warmuth
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Oliver Konietzny
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Lore Richter
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Caroline Scholze
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Nilamq Farooq
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Signál (2024) (seriál)
Daniel Steiner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Anna Stieblich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Sebastian Achilles
Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Anton Spieker
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Charlotte Crome
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
René Döring
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Cosima Ciupek
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Sebastian Fräsdorf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)