Zvláštní jednotka, Lipsko - Série 17 (2016) (série)
Německo,
2016, 45 min
Režie:
Oren SchmucklerKamera:
Constantin KestingHudba:
George KochbeckHrají:
Andreas Schmidt-Schaller, Marco Girnth, Melanie Marschke, Steffen Schroeder, Petra Kleinert, Stephan Szász, Alev Irmak, Janusz Cichocki, Anna Stieblich, Caroline Scholze, Daniel Steiner (více)Hrají
Andreas Schmidt-Schaller
Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marco Girnth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Melanie Marschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Steffen Schroeder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Petra Kleinert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der Palast (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Stephan Szász
Západní Německo
Nejlepší seriály:
37 dní od atentátu k válce (2014) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Alev Irmak
Turecko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Janusz Cichocki
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Anna Stieblich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Caroline Scholze
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Daniel Steiner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Oliver Juhrs
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Lasko: Pěst Boží (2009) (seriál)
Canan Kir
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Luna Reich
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Jennifer Demmel
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Christoph Schlemmer
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)