Režie:
Oren Schmuckler, Maris Pfeiffer, Robert Del Maestro, Patrick Winczewski, Franziska Jahn (více)Kamera:
Constantin Kesting, Henning Jessel, Matthias Papenmeier, Michael Clayton, Roman Nowocien (více)Hrají:
Marco Girnth, Melanie Marschke, Amy Mußul, Katrin Bühring, Tessa Mittelstaedt, Matthias Schloo, Petra Kleinert, Louie Betton, Leon Seidel, Christin Heim, Peter Laser, Anna Stieblich (více)Epizody(22)
-
Kenny (S21E01)
-
Unvergessen (S21E02)
-
Die Verwechslung (S21E03)
-
Die Falle (S21E04)
-
Albtraum für Rossi (S21E05)
-
Aus der Not (S21E06)
-
Einmal um die ganze Welt (S21E07)
-
Vandalengold (S21E08)
-
Cold Case (S21E09)
-
Vom Himmel gefallen (S21E10)
-
Dr. Anwar (S21E11)
-
Der gefesselte König (S21E12)
-
Druck (S21E13)
-
Tod im Angebot (S21E14)
-
Rotkäppchen (S21E15)
-
Die Mörder meiner Tochter (S21E16)
-
Entrissen (S21E17)
-
Verschüttet (S21E18)
-
Die letzte Rate (S21E19)
-
Kampf ums Paradies (S21E20)
-
Dunkle Triade (S21E21)
-
Tod auf der Seidenstraße (S21E22)
Hrají
Greta Galisch de Palma
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Láska u fjordu (2010) (seriál)
Christian Schmidt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Felix Mayr
Nejlepší seriály:
Neortodoxní (2020) (seriál)
Kitz (2021) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Nina Wolf
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Julius Forster
Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Michael Rotschopf
Rakousko
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Stephan Taubert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Timo Jacobs
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ricarda Seifried
Nejlepší seriály:
Osvětimský proces (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Julischka Eichel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Bílé písky (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Michael Fritz Schumacher
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kim Riedle
Západní Německo
Ute Lubosch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Anton Andreew
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Jonas Hartmann
Německo
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Karl Alexander Seidel
Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Anian Zollner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Julia Becker
Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Ben Bela Böhm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Spy/Master (2023) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Jonathan Elias Weiske
Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)