Versus

• Japonsko ヴァーサス (více)

Partička gangsterů se u lesa střetává s dvěma uprchlými vězni a po drobných neshodách mezi nimi začíná honička. Netuší však, že les, ve kterém se právě pohybují, má moc oživovat mrtvé. Zábava se stupňuje v okamžiku, kdy se začínají probouzet mrtvoly z dávných věků. K tomu všemu se do masakru přidá neznámý bojovník toužící po ovládnutí moci, kterou je les obdařen… (TomikZlesa)

Threepwood

Asijský pejskokočičí dort v kterém je snad úplně všechno.Herci občas přehrávaj,ale film se celkově nebere moc vážně takže se to dá odpustit. ()

sinom

dobrej film jak parek...masaker, masakralna muzika, este k tomu na akčák dobry pribeh...ohromne stravene dve hodiny.iba doporucit! ()

Kenshin

Tenhle film, jsem viděl už 2x. Poprvé jsem si říkal, že je to jen celkem stylová zombie-samurajská vyvražďovačka, ze které mi utkvěla v paměti hlavně scéna ala Mike Tyson :) Nějaká doba uběhla, celé se mi to rozleželo v hlavě. Navíc se kamarád chtěl podívat na něco netradičního. Nuž dopřál jsem mu Versus. Pro mě 2. zkušenost a nutno říci jediné. Napodruhé si v některých filmech všimnete něčeho, co vás při první projekci minulo. Navíc si film trochu i lépe užijete... (9/10) ()

xSxEx

Takovej uklidňovák plný morbidity a krve, tak jak to mám rád. Děj tam nehraje roli. Stejně tam není, ale o to nikomu nešlo:) ()

jack_scott

Vynikající stylová záležitost japonského shlasheru. V jistých věcech není sice úplně originální, ale prostě podání a střílení zombíků na miliardu způsobů je natočené neuvěřitelně efektně. Snímek sice postuplně ztrácí dech, ale pak ho zase nabírá, aby to skončilo...poměrně divně. Ale budiž. Tenhle snímek je totiž hodně divnej, a to se mi na něm přesně líbí. **** a 80%. ()

muti

hm prvopociatky od rezisera, ktory o par rokov neskor natocil Azumi (aj par rovnakych hercov). ktovie aky bol rozpocet tohto filmu... bolo to miestami za 4 ale miestami aj za 3*, najradsej by som dal takych 3,5, oc mi aj nahovara kolisava akcia filmu. film posobi trochu amatersky, v ustavicnych prestrelkach sa prebije zasobnik len raz za film, postavy sa zjavuju vo vzdialenosti 5m od hlavnych akterov a prakticky na seba narazaju v asi ani nie tak velkom lese. komedialne prvky su tu fajn, dockame sa aj rozsekanych tiel a dost vela krvi. kedze postavy su ozivovane tak pocet umrti je taker dvojnasobne vacsi nez pocet postav co potesi :) za skvele postavy urcite davam bod navyse. suhlas s uzivatelom: Shit a tombac! hlaska z filmu: ona: I would rather die! on: still a bitch :D ()

HanzoBureshi

Dvouhodinové mydlení v lese, které je dost cool a zábavné, ale také dost random a celkem žádný velký děj tu není. Akce je tady opravdu špičková, chvílí to vypadá jako zombie apokalypsa, poté jako nějaký mortal kombat a matrix. Jen mi vadí, že tu chybí nějaké to vybudování scénáře. Ano, je to o otevření brány do jiného světa, ale chce to něco více. Chování postav je také zvláštní. Kdybych viděl zombíka, byl bych vyděšený, ale když se tady začnou probouzet mrtví, tak šéf gangu prohlásí ,,No a co?'' Asi je to jeho denním chlebem, netuším. Takže jsem hned po tomhle chování vypnul mozek a poté se z toho stala brutální zábava. Mé hodnocení: 6/10 ()

Dr.SMoG

Stupidní děj, stupidní dialogy, stupidní chování herců, spousta převzatých scén z jiných filmů a fajn souboje i když taky celkem stupidní. Bohužel dobré souboje nestačí k tomu, aby byl i film dobrý, ()

Ponocnej

No zacinam mit japonske filmy rad - dobry humor, zajimavy dej , zombie a upiri i boj o osud sveta plny ruznych reinkarnaci a postavy kteri meli mezi sebou deathmatch (kazdej proti kazdemu) v kung fu filmu ........ ale nepustobi to nejak preplacane . No rozhodne ja se bavil jen mi teda vadilo ze postavy vzdy na sebe opravdu dlouho koukali nez zacli bojovat ()

Seffi

Nejmocnější japonský larp a zároveň ultimátní filmová sračka. Ale 10% tomu dám, protože jsem snad v žádným filmu neviděl vylézat zombíky ze země s nabitýma bouchačkama. ()

Vlak plný masa

Vlak plný masa

04.04.2007

Bývalý fotbalista, mlátička z gangsterek Guye Ritchieho, popřípadě Juggernaut z třetích X-Menů Vinnie Jones nikdy neměl nouzi o role, které sice neoplývaly dialogy, ale přesto byly nadmíru šťavnaté.… (více)