Scénář:
Brady KlostermanHrají:
Greg Cipes, Scott Menville, Khary Payton, Tara Strong, Hynden Walch, John DiMaggio, Fred Tatasciore, Michael Jordan (a.z.), Billy West (a.z.) (více)Hrají
Greg Cipes
USA
Nejlepší filmy:
The Boys & Girls Guide to Getting Down (2006)
Díry (2003)
Teen Titans Go! Vs. Teen Titans (2019)
Scott Menville
USA
Nejlepší filmy:
Jedna noc (2016) (seriál)
Raubíř Ralf (2012)
Scooby Doo a přízrak na letním táboře (2010)
Khary Payton
USA
Nejlepší filmy:
Latter Days (2003)
Scooby-Doo a upíří legenda (2003)
Liga spravedlivých vs Mladí Titáni (2016)
Tara Strong
Kanada
Nejlepší filmy:
Hynden Walch
USA
Nejlepší filmy:
Na Hromnice o den více (1993)
Na vlásku (2010)
Liga spravedlivých: Záchrana světa (2013)
John DiMaggio
USA
Nejlepší filmy:
Zootropolis: Město zvířat (2016)
Animatrix (2003)
Batman vs. Red Hood (2010)
Fred Tatasciore
USA
Nejlepší filmy:
Toy Story 4: Příběh hraček (2019)
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge (2020)
Family Guy Presents: Stewie Griffin - The Untold Story (2005) (video kompilace)
Michael Jordan (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Dangerous: The Short Films (1993) (video kompilace)
Nejlepší hráč (1998)
Malcolm X (1992)
Billy West (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)
Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)
Scooby-Doo a ostrov zombií (1998)
Charles Barkley (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Žhavé výstřely (1991)
Nejlepší hráč (1998)
Zapomeň na Paříž (1995)
Larry Bird (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Lanaři (1994)
Space Jam (1996)
Blázniví fandové (1996)
Thom Barry (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Apollo 13 (1995)
Pan Church (2016)
Den nezávislosti (1996)
Shawn Bradley (a.z.)
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Space Jam (1996)
Spolek nezadaných (2002)
Penny Bae Bridges (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Není co ztratit (1997)
Pravda zabíjí (1999)
Příběh malé Jacey (2000) (TV film)
T.K. Carter (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
The Corner (2000) (seriál)
Věc (1982)
Splašený vlak (1985)
Dorian Harewood (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Olověná vesta (1987)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
12 rozhněvaných mužů (1997) (TV film)
Charity James (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Anastázie (1997)
Silvestrovské představení (1983)
Space Jam (1996)
Steve Kehela (a.z.)
Nejlepší filmy:
Duel Frost/Nixon (2008)
Evoluce (2001)
Horké Malibu (1992)
Maurice LaMarche (a.z.)
Kanada
Nejlepší filmy:
Theresa Randle (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Mizerové (1995)
Horečka džungle (1991)
Mizerové II (2003)