Las Vegas: Kasino

USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (více)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiální text distributora)

BoPo

Každý seriál začínajúci označením Las Vegas má vždy určitú výhodu. Jedná sa tu o seriál, ktorý nechce byť jednotkou na trhu a ani nechce vytvárať nezabudnuteľné zážitky hodné opakovanie. Chce byť oddychom, stráviteľnou zábavou. Chce sa stať Vaším sprievodcom všedných dní. Tak nebuďte na tento seriál prísny a ak máte vopred predsudky, ani sa doňho nepúšťajte. Šanca že Vás prehovorí je malá. ()

anderson

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 13.2.2009 - réžia českého znenia = DANIEL TůMA + SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 18.2.2010 - ak ste ťažko pracujúci človek ako ja a po náročnom dni chcete aspoň na 45 minút "vypnúť", je toto tá správna cesta. Krásne ženy, nie úplne blbé zápletky, svižná akcia, nadhľad a občasné inteligentné žmurknutie na skúseného diváka. Vadí mi len nesympatická úvodná zvučka, ktorú asi zostrihali v roku 1991. NICK SLAUGHTER by mal radosť. :-) (5.2.2009) --- Dvojepizóda ÚNOS DELINDY (ktorá je svojráznou variáciou na GRAVE DANGER) a Vianočná epizóda sú zatiaľ absolútne najlepšie. A na úvodnú zvučku som si už v pohode zvykol. (7.6.2009) TECHNICKÁ POZNÁMKA: Idioti z NOVY (16.7.2009) prehodili poradie záverečnej dvojepizódy. Asi preto, že seriál končí otvorene a oni to chceli takto primitívne zamaskovať. Kreténi. (20.7.2009) ()

3 AM Code

RECEPT na pohodovy serialovy koktejl "LAS VEGAS"....... : 1) Vymyslete si imaginarni kasino nekde v Las Vegas. 2) Najmete par svalnatych a pohlednych bezpecaku a byvaleho agenta FBI jako jejich sefa. 3) Sezente 2 az 4 hodne dobre vypadajici slecny, jejichs ukolem bude poflakovat se po kasinu (oficialni titul je Hosteska), zarive se usmivat a sem-tam zahrat etudu "Dama v nouzi". 4) Pripravte si nekolik desitek 100x pouzitych zapletek z krimi filmu, nejlepe z tech, kde figurovalo kasino (je dulezite aby slo o otrepane pribehy, divak nema rad prekvapeni). 5) Protrepat, promichat. 6) Podavame nejlepe vecer v pracovnich dnech kdy divak, ktery je zmlaceny z celodenni prace, vezme za vdek pohledem na ty krasne slecny (pripadne na ty pohledne svalovce - to zalezi na sexualni orientaci). PS: divaci co nejsou zmlaceni po celodenni praci si odectou 1 hvezdicku. ()

korbitch22

Skvělý seriál,který má svůj neotřelý a místy opravdu brutální styl.Parádní herci,skvělá sranda a snad každej díl,kterej sem viděl,mě bavil.Scénáristicky zvládnuté naprosto na jedničku.Šílené postavičky a díky minulosti se CIA,nabízí seriál širokou škálu možných příběhů.58% mi přijde jako very bad joke,pusťte si kriminálku Miami vy suchaři!Nejlepší díl: 1 řada,díl 15.Hraje tam Jean Claude Van Damme. ()

CheGuevara

Odpolední pohoda, která se málokdy bere opravdu vážně a ve které vystupují zástupy padlých, ale i zářivých hvězd. Na první pohled bezproblémová záležitost, jež však vzbuzuje opravdové obavy, jak daleko ve sledování hostů a ve svých pravomocí skutečná kasína mohou zajít. V tomto ohledu skoro až orwellovsky znepokojivé. ()

• V epizodě 1x15 "Die Fast, Die Furious" (Smrt hvězdy) byla součástí děje smrt Jean-Claude Van Dammma, který si zahrál sám sebe. Na konci epizody byla poté informace, že během natáčení této epizody nebyli zabiti žádní Jean-Claude Van Dammové. (Sony1994)
  • Když seriál začínal, kritici prorokovali, že nevydrží dlouho. Vydržel pět let. (Angie91)
  • Montecito, je "vlajkovou lodí" celého řetězce kasín, jehož pobočky jsou v New Orleans, Monte Carlu, Renu, Laflinu, Atlantic City, Londýně, na Bahamách a na Hawaii. (Sony1994)