Alfie (Jude Law) si v životě užíval všeho, co mu ženy mohly nabídnout - krátkodobých románků. Od bohaté vdovy s chutí na mladší muže (Susan Sarandon) až po svobodnou matku, Alfie měl všechny... a nehledal nic víc. Když však důsledky jeho bohémského životního stylu ovlivní život bývalých milenek i nejlepšího přítele, začne Alfieho zajímat, zda může jít v životě o víc než jen o povrchní románky. A jestliže ano, Tak o co? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

strelenaL

Alfie Judy Law ...slaďoušek jeden. Ze začátku sice slizky metrosexuální ale poté vykouzlí naprosto úžasný obraz. Nejvíc překvapující šťabajzna Susan Sarandon. :) ()

Roseinka

Z roztomilého úsměvného začátku se stává smutné drama, které se vás dotkne. A po konci filmu vás to donutí se zamyslet. Ne teda mě osobně, ale věřím, že někdo, kdo žije podobným způsobem, by se to mohlo dotknout mnohem víc a třeba si pomoct uvědomit některé důležité věci. Law je zde okouzlující, jeho role se mi sakra líbila. Celou dobu jsem čekala trochu romantiky, která se ale nedostavila, což pak vlastně ani tolik nevadilo, ale spíš to na konci zamrzelo. Snad každý zaslouží ten dobrý konec. 7/10 ()

P1tr

Příjemná romantika s klíčovým Judem Lawem. Bez něj by snímek nebyl ani poloviční. Jeho hovoření přímo s diváky na kameru patří k příjemnějším chvílím filmu. Bohužel dojde i na slabší chvíle, ovšem ty nakonec převáží příjemné chvíle, což řadí Alfieho těsně nad průměr. ()

Pecival

Jude Law se ujmul role kurevníka, kterého občas chytají záchvaty svědomí, s grácií a šmrnc mu jistě upřít nelze. Stejně tak dobře fungují proslovy do kamery, kdy hlavní představit sděluje své často trefné postřehy. ()

Čtec

Jó, Jude Lawe, kdo s čím zachází, tím taky schází... A to jsem ještě čekal, že ve finále hezounkovi nakope zadek i Sienna Miller, k čemuž už nedošlo, takže happyend se jaksi nekonal... Díval jsem se na to hned po Jak jsem poznal vaši matku, a ten Jude jakoby Barneymu z oka vypadl, skoro to vypadalo, že děj plynule pokračuje :-) Ale bylo to fajn a bezva role teda fakt kočky pro Susan Sarandon. ()

Liqid

Zajímavé vnitřní monology Alfieho. Tohumle filmu bohužel chyběl nápad. Celý děj byl předpokládatelný až na konec. Čekal jsem, že to bude končit jako slaďák, ale nikoli, bohudík. ()

zuza99

Slabší průměr. Možná jsem ovlivněna dabingem, ale příběh byl celkově o ničem. Kdyby tam nehrál přenádherný Juda asi bych dala horší hodnocení. Příběh se opakoval stále dokola. Bavily mě části, kde hrála Nia Long od toho sexu na kulečníku se to mělo odehrát nějak jinak, možná by to pak nebyla taková nuda. ()

Mr.Jackass

Hodně jsem se rozmýšlel mezi 3 a 4 hvězdami do posledních vteřin filmu...ale závěrečný proslov mě po pravdě moc neoslnil..Jinak ale zezačátku výborný nápad a ztvárnění, než to upadlo do pseudoromantického pamfletu...takže 3 a půl* ()

Lukoboss

Dalo se to.. Čekal jsem od toho totiž takovou tu poblblou komedii, kterých je plná (především) celá Amerika. Naštěstí se zde objevují i prvky dramatu, takže občas vykoukne i nějaká ta hořkost. Kromě Jude Lawa, který jednoznačně celý film táhne, bych vyzdvihl i závěr, který naprosto nečekaně neskončil happyendem!!! Ano, čtete správně, je to tak a jsem za to rád. ()

ZkuKol

Švihácký film o švihákovi, co si myslí, že má vše pevně v rukou a ono mu všechno z těch rukou vyklouzne. Neuvěřitelně uvolněný Jude Law zvládá svého alfa smace ve formě i bez ní, dívky plní přesně typy všech možných doplňků a Shyer min. prvních 40. minut diktuje neuvěřitelné tempo. Bohužel i přes elegantní look, sexy soundtrack a vyhnutí se klasické romanticko-komediální linii, film v druhé polovině ztrácí na tempu i zábavnosti, stává se čím dál čitelnějším, a jeho konec doslova vyšumí. Protože jsem to já, tak nezapomenu připomenout New York a neuvěřitelně pohyblivou kameru, která oživí i opravdu "líné" scény. Alfie má svůj život, svá pravidla a své dívky, žel nic netrvá věčně, stejně jako skvělý odpich tohoto filmu, vše se může vytratit a vy ani nevíte jak... 70% PS: jedná se o remake, takže se chystám brzo na originál s M. Cainem ()

LadyVader

Co se týče vzhledu tak si snad pro tenhle film nemohli vybrat lepšího herce než je Jude Law. Sednul do té role jak prdel na hrnec :). ()

velkyvezir

No jo, holky jsou tam hezký, na prsa Sarondonové bylo radost pohledět, ale trochu málo na současnou britskou komedii. Celou dobu jsem čekal nějaký ten zvrat, kdy Alfie bude osvícen a najde si nějakou tu hodnou hezkou holku, aby se uskutečnil stále očekávaný happy end, ale nakonec štěstí se nekonalo a skončilo se tam, kde se začalo... Dívatelný ten film je, ale jestli na zopakování? Nevím,nevím... ()

Madluska

Za "příběh" (dá se u tohoto filmu vůbec mluvit o příběhu?) by tři hvězdy nebyly určitě, ale jak můžu hodnotit hůř, když si pro sebe celý film ukradl šibalský Jude Law? Dodávám, že doteď jsem slabostí pro tohohle klučíka netrpěla, ovšem po Alfiem trochu přehodnodcuju názor, poněvadž tady prostě válel. Těmi svými sebejistými průpovídkami přímo na kameru mě udržel u obrazovky, ačkoliv nikomu jinému by se to nejspíš nepovedlo. Jen doufám, že někteří chlapi myslí tu a tam i jiným orgánem než tohle... Zlatíčko. (Potlesk pro české distributory - to je zase perla!) ()

cab

Suknickar Alfie (skvely Jude Law) si uziva zivota plnymi dousky. Strida zeny jako ponozky nebo-li jde z jedne sukne do druhe, a kdyz mu nektera vyjadri sve city, leka se a vzdy ze vztahu vycouva. Po rozhovoru se svym znamym a po paru katastrofalnich zjistenich si uvedomuje, ze nemuze pokracovat timto zpusobem dale. K jeho smule zjistuje, ze mezitim jeho milenky ztratili zajem a nebo jsou zadane. Ale co, zivot jde dal, ne? Roztomily film obohaceny Alfiho postrehy do kamery v prubehu deje, ktere jsou urcene jen pro nas divaky. 60% ()

Tery16

Konečně nějaký herec v roli svůdníka, u kterého se nedivíte, proč mu každá podlehne. Jude Law je prostě okouzlující, ovšem nesmím zapomenout ani na jeho herecké partnerky, které taky nepodávají špatný výkon. Možná, že na tomhle filmu není všechno dokonalé, ale já mu to prostě musím odpustit, protože mě fakt baví. ()

ElChe26

Zpočátku si film nastavil laťku celkem slušně vysoko, ale postupem času a "uvědoměním" hrdiny (něco ve stylu Velmi nebezpečných známostí) zabředl do moralizujícího bahna. Alfie udržuje tolik simultánních známostí, kolik jich je jen možných. Jediné, co si však neuvědomil je, že existují ženy, které vztah bez závazků po určité době omrzí a Alfie již pro ně není ten neodolatelný princ, který vždy dostane, to co chce a kdy to chce. Škoda jen, že film zejména ve svém závěru ubral z vtipně cynického pohledu na ženy a jak jsem se již zmínil snaží se moralizovat. Určitě se z toho dalo vymáčknout víc, i přesto se však jedná o příjemnou komedii, která neurazí. :-) ()

dopita

Komedie převlečená za drama. Nefunguje ani jedno, přesto se na to dá s přimhouřením oka dívat. Ale čekal sem víc. ()

TerezaVanCZ

Ať mi nikdo netvrdí, že osoba (lépe řečeno zevnějšek) Juda Lawa nezvedá hodnocení filmu u ženského publika. Což teda platí i pro mě. Dala bych 4*, protože Alfieho považuji za nadprůměrnou romantickou komedii, jenomže pohledy Juda Lawa do kamery, při kterých červenám jako 13ti leté školačka (ano a upřímně se za to kaju a stydím:), a navíc skvělé práce kostymérek prostě zvyšují mírný nadprůměr v pro mě absolutní špičku ve svém žánru. Jsme možná povrchní, ale někdy právě tohle člověk potřebuje, prostě se jenom pokochat a úplně vypnout, a v tom je Alfie úplný mistr. ()