Dva a půl chlapa - Série 3

(série)
USA, (2005–2006), 8 h 24 min (Minutáž: 21 min)

Dva a půl chlapa - Hezky spinkej, lízátko (2005) (epizoda) (S03E07)

• V žiadnych predchádzajúcich epizódach sme v Evelyninom (Holland Taylor) dome nevideli v jej obývačke stolík s alkoholom a ani prechod do kuchyne. V epizóde Špíz, špíz, špíz dokonca jedlo nesie úplne z opačnej strany. Taktiež sa v žiadnej epizóde predtým a ani potom neobjavoval v jej obývačke veľký televízor LG. Dosť pravdepodobne ho však v tejto epizóde kúpil Harvey (Martin Sheen), nakoľko je v rohu miestnosti vidieť od neho rozbalenú krabicu. Pekný dejový detail od scénografa. (Real Tom Hardy)

Dva a půl chlapa - Frankenstein a nadržený kovboj (2004) (epizoda) (S02E08)

• Charlie (Charlie Sheen) má na pulte v kuchyni známu francúzsku vodku Cîroc, americkú vodku Hamptons a americký bourbon Wild Turkey (prvýkrát sa z neho napije až v epizóde Hezky spinkej, lízátko). Všetky tri sa tam objavia aj v epizóde Lekce polštiny, hoci v predchádzajúcich neboli. Na margo Cîroc, takéto promo bolo pre značku celkom skoré, nakoľko vznikla o rok skôr, len v 2003 a väčšie množstvo marketingu sa začalo diať až v 2007. Jej popularita narástla po roku 2011. Objavila sa aj v epizóde Čichni si ke stojanu na deštníky. V epizóde Dá se dřevěnými zuby jíst lidské maso? sa do "zbierky" pridáva ďalší francúzsky nápoj, prémiový likér X-Rated Fusion Liqueur. V epizóde Víkend v Bankoku sa do rotácie pridáva barbadoský kokosový rum Malibu. (Real Tom Hardy)

Dva a půl chlapa - Co umí moje Woodoo (2005) (epizoda) (S03E08)

• Názov baletného štúdia je "Les Petites Petomanes", čo by vo voľnom preklade z francúzštiny znamenalo "Malí prdiaci maniaci". Toto je tiež odkazom na umelecké meno ("Le Pétomane") francúzskeho zabávača menom Joseph Pujol, ktorý bol známy predovšetkým "prdiacimi" vystúpeniami. (Real Tom Hardy)