Dva a půl chlapa

Ukázka z filmu 62
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (více)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

Recenze uživatele Sany33 k tomuto seriálu (140)

Nosí se v pekle suspenzory? (2008) (S06E05)

Príbeh: Charlie stretáva svoju bývalku, ktorej v minulosti zlomil srdce. Teraz ho dohnala vina a pokúša sa to napraviť. Veci sa mu ale vymknú spod kontroly, keď napravená striptérka nájde boha v jeho dome. Prevedenie: Diel extrémne pritiahnutý za vlasy ale niektoré momenty ma extrémne pobavili. Prevažne ma bavila Berta a jej zádery. 79% ()

Bylo to o nacistech (2008) (S06E06)

Príbeh: Jodith a Herb majú intímne problémy a tak je Jake na tri mesiace u svojho otca. Charlie dá Herbovi radu aby sa chopil iniciatívy a ukázal Judith, kto je doma pánom, na čo ho ona vyhodila z domu. Herb chce žiť ako Charlie ale moc v tom nevie plávať. Prevedenie: Bavil hlavne Alan, ktorý strieda letargiu s nadšením a potom zas smútkom. 90% ()

Lepší mašiny za prachy nekoupíš (2008) (S06E07)

Príbeh: Judith sa bojí ostať do smrti sama a tak sa spokojí s Alanom, ktorý sa ale ukáže opäť ako zlá voľba. Herbovi promiskuitný život nesvedčí a tak sa opäť chce vrátiť k svojej žene. Charlie sa na tom celom neskutočne baví. Prevedenie: Aj ja musím doma skúsiť ten trik so spadnutou lyžičkou. 92% ()

Pinocchiova ústa (2008) (S06E08)

Príbeh: Charlie je donútený prespávať u svojej priateľky ale prejavujú sa u neho znaky ranného autizmu, ktoré mu tuto vec jednoducho nedovoľujú urobiť. Jake má zaracha a nuda ho privedie na kraj zúfalstva. Prevedenie: Najviac ma bavilo, keď Charlie stúpil na mačku. Ani neviem prečo proste sa to tam nenormálne hodilo a odľahčilo to čakanie na pančlajn. 95% ()

Příživník v Malibu (2008) (S06E09)

Príbeh: Charliemu sa do Malibu nasťahujú nový susedia. Bývalí obrovský hráč NFL a jeho očarujúca dcéra, ktorá okamžite padne Jakeovi do oka. Alan ide s Mercedesom do servisu a zbaví tam krásnu ženu... Prevedenie: Jedna z najlepších epizód čo sa týka humoru. Vždy som tvrdil, že vedľajšie postavy dávajú seriálu tú pomyselnú čerešničku na torte. 98% ()

Ucítil šunku a rozrušilo ho to (2008) (S06E10)

Príbeh: Ewelyn z ničoho nič pozve chlapcov na večeru čo už je samo o sebe divné. Ešte divnejšie ale je, že sa začne zaujímať o Jakeove vzdelanie a o smere, ktorý by mohol študovať. Dokonca mu za prijatie na výšku sľúbi auto. Prevedenie: Opäť jedna z častí, ktorá nádherne stavia na sarkazme medzi matkou a synmi. Do toho ešte vnúčik podpalač a dokonalosť je na svete. 94% ()

Čtyři milenky a jeden pohřeb (2008) (S06E11)

Príbeh: Charlieho priateľ s ktorým majú podobný životný štýl čo sa týka promiskuity a chľastu náhle umrie na jeho verande a to ho prinúti zamyslieť sa nad svojím životom. Teda až do chvíle, kedy mu prídu lekárske výsledky a môže byť opäť sám sebou. Prevedenie: Tieto pohrebné časti moc nemusím. Síce sú plné skvelého čierneho humoru ale niekedy už je to cez. Ale Alanov príhovor ma rozsekal. 90% ()

Zaplať pánbůh za skoliózu (2009) (S06E12)

Príbeh: Alan je na najlepšej ceste do nohavičiek svojej recepčnej Mellisy, všetkému ale bráni jej zhúlená matka , ktorá sa mentálne zabudla no Woodstocku. Charlie zas súperí s Jakom o srdce miestnej čašníčka. Prevedenie: Jake už nie je malý chlapec a dostáva sa so svojím strýkom do zaujímavých prestreliek. Alan je nadržané hovädo. 91% ()

Myslím, že jsi Dana urazil (2009) (S06E13)

Príbeh: Charlie má problémy s platením za taxík a Alan nadobúda pocit, že dievčatko, ktoré čaká Herb a jeho ex je jeho. Preto sa angažuje vo všetkom od výberu tapety do izby až po výber mena. Prevedenie: Najlepšia scéna z celej epizódy bol sen na konci kde sa dostaví po 14 rokoch aj zmutovaná Alanova dcéra. 75% ()

David Copperfield mi podstrčil rohypnol (2009) (S06E14)

Príbeh: Mellisa sa pokúša usporiadať Alanovi oslavu 40tky. Naráža ale na značný nezáujem zo strany rodinných príslušníkov. Toto pohŕdanie vyvrcholí do presťahovania sa k Mellise domov kde ale natrafí na drogy a povoľnú budúcu svokru. Prevedenie: Najlepšie hlášky mala suverénne Berta za stolom a potom samozrejme Charlie. Jake si ani nevšimol, že mu zmizol otec. Pecka. 97% ()

Vzal bych to od té kočky (2009) (S06E15)

Príbeh: Chalsee nevidí vo vzťahu s Charliem perspektívu a tak od neho odchádza ten sa radí s terapeutkou ako postupovať až nakoniec skončia na párovej terapií. Alan si to náležite užíva lebo vie o čom tieto terapie sú. Jakovi ide iba o to aby mu nikto nejedol puding. Prevedenie: Ako pri väčšine epizód s terapeutkou sa táto nenápadná postavička stará o 90% vtipných hlášok. Tu tomu nebolo inak ale inak... 91% ()

Bude mrtvá i o poločase (2009) (S06E16)

Príbeh: Chelsse musí ísť na pohreb svojej svokry a Charlie je proti tomu lebo sa tam stretne so svojím bývalým. Charlie zas dostane ohromnú príležitosť na sex s opitou ženou ale pohrdne ním kvôli citom k Chelsse, ktorá je ale na ceste k nemu a problém je na svete. Prevedenie: Vyvážanie odpadu dopadlo na jednotku. Jake sa zbavil prdov a Alan sa zmocnil Charlieho kreditnej karty. 92% ()

"Obsa" nebo "Zeno" (2009) (S06E17)

Príbeh: Charlie povie predčasné "milujem ťa" a je pre neho zdrvujúce, že tento cit mu nie je opätovaný. Po radách od psychlogičky sa rozhodne o razantný krok, ktorý skončí tak ako chcel ale nie presne tak ako by si predstavoval. Prevedenie: Za dokonalého čašníka dávam o jednu pomyselnú hviezdičku navyše. Časť ma celkom bavila. Psychologička ma baví najviac. 91% ()

Velká hlava mého syna (2009) (S06E18)

Príbeh: Chelsse ochorie a aby jej Charlie dokázal ako veľmi ju miluje ponúkne sa, že sa o ňu postará. To ešte netuší o kúpe tampónov, kŕmení kocúra, čistení záchoda a neskoršom zvracaní bez alkoholickej príčiny. Prevedenie: Okrem Charlieho hviezdi aj Berta a Alan. Maskot kocúra ma celkom zaskočil. 78% ()

Pravidlo dvou prstů (2009) (S06E19)

Príbeh: Chalsse nachádza naked fotky Charlieho bývalej v telefóne a rozhodne sa odísť. Miesto toho, aby ju dohnal, rozhodne sa usporiadať stretnutie stratených existencií s bratom Alanom, nespokojným Herbom, obrovským čiernym susedom a poslíčkom s Pizzou. Nepomáha to a tak sa rozhodne Chalsee dokázať svoju lásku. Prevedenie: Hlášky stáli za všetko a asi sa to dalo aj očakávať nakoľko sa v obývačke v Malibu stretli tí najlepší z najlepších. 95% ()

Zdravím, jsem Alan (2009) (S06E20)

Príbeh: Charlie sa všemožne snaží aby sa jeho snúbenica nedala dokopy s jeho matkou. Moc sa mu to ale nedarí a matka sa jej votrie do priazne. Charlie použije proti Chelsse rovnakú metodiku ako používa ona na neho. Prevedenie: "Ahoj Satan" ma normálne dostalo do kolien a neskutočne som sa pri tom bavil. Charlie a jeho hlody smerom k matke sú neskutočné. 93% ()

Seznamte se s Rose (2009) (S06E21)

Príbeh: Chelsse chce smutného Alana ktorý svoju samotu schováva za modely autíčok, zoznámiť so svojou novou kamarátkou. Nakoniec na to pristúpi ale z novej nápadníčky sa vykľuje starí známa Rosse a evidentne jej o niečo ide. Až keď sa Alan dostane do tohto nebezpečného vzťahu zistí, čo mu chcel Charlie celý čas povedať. Prevedenie: Autíčko prilepené na guľkách je úplný top. A že by sa Rosse presmerovala na Alana sa mi tiež moc nezdá. 90% ()

Záchůdek sira Lancelota (2009) (S06E22)

Príbeh: Charlie sa všetkými silami snaží aby si Chelsse nechala svoj byt aby mal zadné vrátka. Alan mu ale dohovorí, že ich už nepotrebuje lebo má konečne v živote ženu, ktorú miluje. Obaja toto rozhodnutie čoskoro oľutujú ale každý z úplne iných dôvodov. Prevedenie: Hlášok celé more a ak sa týkajú domácich zvieratiek o to lepšie lebo túto tému sme tu ešte nemali otvorenú. 94% ()

Dobré ráno, paní Butterworthová (2009) (S06E23)

Príbeh: Alan má nové hobby, ktorým je bruchomluvecká bábika. Chelsse je ho ľúto a tak s ním podniká rôzne aktivity čo lezie Charliemu na nervy až do momentu, kým si uvedomí, že Alan je ako jej teplý kamoš. Alan má ale s jeho novou hračkou strašný psycho plán. Prevedenie: Časť trocha postrádala iskru. Dialógy neboli moc prepracované a jediná vtipná scéna bola so zaťahovaním zadkov v kuchyni. 81% ()

Baseball byl lepší se steroidy (2009) (S06E24)

Príbeh: Do mesta sa vracia rozvedená Mia a Charlie aj napriek tomu že má krásny fungujúci vzťah na ňu nemôže prestať myslieť. Do toho všetkého Judith odtečie plodová voda a v nemocnici kde rodí akoby náhodou robí aj Alanova ex, ktorú podviedol s jej matkou. Prevedenie: Herb je dokonalý majsterstuck tejto epizódy už dlho som sa na seriály takto nenasmial. Táto časť bola skoro dokonalá. 99% ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (více)